Російський гурт "Ленінград" представив новий альбом під назвою "Всякое". Туди війшли вісім композицій, зокрема "Путин", "Амплуа", Эстетика" та інші.

Це перший альбом за чотири роки затишшя, котрий вже доступний на каналі гурту в YouTube та для прослуховування в iTunes.

Сам Шнуров пояснив, що це швидше подарунок на його 45-річчя (саме 13 квітня він святкує свій день народження).

"В останні роки, якщо чесно, не було ні часу, ні сил на те, щоб посидіти тиждень-другий в студії. І ось, у нас відкрилася нова реп-точка, що важливо в двох кроках від мого нинішнього місця проживання, це і посприяло записи кількох необов'язкових композицій. Напевно, те що вийшло можна вважати синглом. Зробив, так би мовити, собі подарунок на д.р. В авральному режимі, але задоволення отримав, чого і вам бажаю. Кумедно. Мені 45", - прокоментував він.

Дивіться: новий сингл гурту "Ленінград"

Як повідомляв портал "Знай.ua", колишня солістка гурту "Ленінград" Аліса Вокс поскаржилася на домагання з боку Сергія Шнурова. Вона стверджує, що артист дозволяв собі непристойні речі. Після концерту міг попросити менеджера зателефонувати їй та попросити "піднятися до нього в номер у чорній білизні". Вокс запевняє: пішла з колективу сама, а не звільнили, хоча раніше саме таку інформацію розповсюджували у ЗМІ.