Український співак Іван Дорн випустив документальний фільм Power Of Afrika. Його прем'єра відбулася 2 травня на незалежному американському онлайн-виданні Complex.

За допомогою цього фільму Дорн хоче привернути увагу до проблем африканських дітей і зібрати гроші на нову танцювальну школу для них. Про це він розповів в інтерв'ю bit.ua.

Зйомки стрічки проходили в Уганді, де артист знімав свій останній кліп на трек Afrika.

Популярні новини зараз
Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти Справлятися з комуналкою доведеться самотужки: хто з українців може попрощатися із субсидією Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав
Показати ще

"Я приїхав в Африку, щоб зняти звичайне музичне відео. Але в підсумку ця поїздка переросла в глобальний соціальний проект, на який наша команда не розраховувала, проте пройти повз теж не змогла. Ми зі знімальною групою провели в Уганді шість днів. Цього було достатньо, щоб закохатися в людей, повних надії, любові до танцю, до музики, життя, незважаючи на те, що останнє щоденно випробовує їх на міцність. Допомогти побудувати танцювальну школу ми визнали своїм обов'язком, адже вона буде заражати любов'ю до життя ще сотні сердець!" - сказав Іван Дорн.

Краудфандинову кампанію зі збору коштів для школи в Уганді запустило співтовариство Masaka Kids Africana, яке допомагає сиротам і дітям з малозабезпечених сімей здобувати освіту і займатися творчістю. Долучитись можна на платформі GoFundMe.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", український співак Іван Дорн презентував новий кліп на композицію "Afrika".

Новий яскравий кліп знімали в африканській Уганді. Режисером став Айсултан Сеїтов, який раніше зняв того ж Дорну кліп "Collaba". Прем'єра відео відбулася на сайті журналу Billboard. Зйомки проходили з участю угандійський танцювальної студії Masaka Kids Africana, у якої немає ні стін, ні даху над головою.

Нагадаємо, співак Іван Дорн, який у січні представив кліп, знятий повністю на мобільний телефон, здивував своїх шанувальників українсько-казахської композицією. Відео опубліковане на каналі співака в YouTube. Композиція називається Kaida. Пісня здається досить особистою.

"Ти не маєш приводу зупинитись посеред, але маєш рухатись насамперед далі", – співає в ній Дорн.