Відомий український виконавець, співак року за версією премії "Золота жар-птиця" Олег Винник обожнює дражнити своїх фанаток-вовчиць новими знімками в Instagram. Після вдалого концертного туру артист вирішив видпочити в сонячній Домінікані, звідки весь час виставляє фотографії. На цей раз знаменитість поділився своєю любов'ю до кокосів.

"Кокосів багато не буває) P. S. Нове відео зовсім скоро. Чекаєте?", - заінтригував прихильниць Винник. Фолловери ж почали завалювати співака компліментами: "Чекаємо з нетерпінням:) Фото Класнюче:)))", "звичайно, чекаємо! всім серцем)", "Яка смакота!!!!!! Ммм!!!", "Ой, які кокоси.", "Винникосики;)", "Прикольно Олег зайчику мій пригостіть мене будьласка я хоч спробую! Вас і кокоси!", "Я хочу спробувати можна вони смачні як і ви смачніший поцілунок кохання!", "Олег ві мій чарівник і красунчик і симпатичний! Я вас дуже люблю", "Міцні горішки".
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 31 липня Олегу Виннику виповнилося 45 років, і він відправився на відпочинок в Домінікану. Так, знаменитість показав фото на тлі блакитної води, здається, тільки викупавшись. Також артист, передавши привіт, виліз на високу пальму. А ще Винник розповів, чому не любить говорити про особисте життя.