Дивлячись на архівні знімки деяких зірок, складно уявити, що ці милі діти із пухленькими щічками та кумедним виразом обличчя стали популярними і відомими далеко за межами батьківщини. Всі пам'ятають дитячі фото Святослава Вакарчука, де він у львівському дворику, ще геть зовсім малий і точно поки не мріє про культовий гурт "Океан Ельзи".

Але не тільки він дуже змінився за цей час. Практично не впізнати в сімейному альбомі і переможця "Х-фактору", учасника "Євробачення 2018" Melovin.

Малий Melovin

Найприємніший спогад із дитинства у Кості Бочарова – про тата. Той працював механіком, ремонтував машини, а весь вільний час присвячував сину. І хоча не надто вірив у замисел про велику сцену, але всіляко йому допомагав. Приміром, Костя захотів робити перші фотосесії, той не вагаючись облаштував для нього святая святих кожного чоловіка – власний гараж.

Фон був кумедний, зеленого чи білого кольорів, але все ж це була спроба, і з цього починалося все. Зараз по фото Melovin в Istagram навіть не скажеш, що колись усе відбувалося саме так, а не інакше.

Улюбленець вчителів

Педагоги Костю обожнювали. Ніяк не давалася тільки математика. Точні науки здавалися чимось космічним і взагалі для творчих людей складним. Тому Бочаров примудрявся здавати пусті аркуші паперу на контрольних роботах – нічого не знаю, значить нічого й не пишу. Відрадою стала музика, школяр перетворив актовий зал на власну Мекку, там закривався і годинами експериментував зі звуками.

Популярні новини зараз
Оля Полякова показала, що привезла з Німеччини, але не знає, чи переживе зиму: "Тому я..." Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Досі пам'ятає головну фразу своєї покійної бабусі, котру проніс через роки і згадував на Євробаченні: "Треба робити не назло комусь, а всупереч".

От саме так, всупереч обставинам, пішов і на "Х-фактор". При тому, що цьому конкурсу передували інші, на них Бочарова нікуди не брали, не проходив навіть у другий тур інколи.

Та цього разу у суддівському кріслі сидів Кондратюк, який просто не міг не помітити хлопця. Вже за кілька місяців до поїздки в Португалію, зізнавався й Андрій Данилко: сучасного Melovin немов підмінили. І справа не тільки у кольорі волосся. Він був і червоним, і білим, і чорним, фарбувався в залежності від обставин.

Навіть батьки вже з часом почали сприймати це спокійно, жартома запитуючи, яким наступного разу приїде додому. Але факт лишається фактом – сімейні альбоми: річ дуже цінна, ніколи не знаєш, як тебе змінить життя за 10-20 років.

Дивіться: інтерв'ю з Melovin

Як повідомляв портал "Знай.ua", Melovin викрив рецепт Сердючки і конфлікти на Євробаченні.