Кенсінгтонський палац незвично довго не розголошує ім'я новонародженого королівського малюка, який з'явився на світ 23 квітня.

Після народження старших дітей герцог і герцогиня Кембриджські розкривали імена на третю добу. Зараз вже п'ята і публіці хочеться дізнатися, яке ім'я дали маленькому принцу.
Пронирливі британські журналісти провели розслідування і з'ясували, що довгоочікуване ім'я третьої дитини Вільяма і Кейт «випадково розкрив» Букінгемський палац прямо на сайті королівської сім'ї.

Як пише видання Daily Star, при спробі набрати в пошуковому рядку www.royal.uk/prince-albert видається відповідь: «Доступ заборонений». А якщо вводяться інші імена, наприклад, принц Олександр або Артур, слідує відповідь: «Сторінка не знайдена». Таким чином ЗМІ зробили висновок, що сторінка зарезервована для нового члена сім'ї по імені Альберт. Хоча часом раніше принц Вільям натякав на ім'я Артур.

Раніше "Знай.uа" лише в понеділок вранці, 23 квітня, 36-річна герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон народила третю дитину, а вже ввечері того ж дня вона на підборах поверталася додому з лікарні. Експерти відзначають, що весь секрет Кейт Міддлтон в "доброму здоров'ї, хорошою дієті, відсутності ускладнень під час пологів і невеликий армії друзів, помічників і родичів під рукою". Все це в комплексі і допомогло Кейт впевнено відчувати себе при виході з пологового будинку, звідки вона вирушила додому на підборах. Це при тому, що з моменту народження дитини до виписки минуло якихось 8 годин.