Легенда світової музики, британський співак Елтон Джон, який нещодавно побував у Києві, поділився враженнями від своєї поїздки до української столиці.

У своєму Instagram виконавець виклав фотографії, які були зроблені у Києві на фестивалі "Кураж-базар".

"Я так пишаюся тим, як українці проінформовані та обізнані в сфері ВІЛ. У нас такий величезний прогрес там, оскільки ми почали працювати разом 11 років тому", - прокоментував одну зі світлин сер Елтон.

eltonjohn: "Amazing day yesterday visiting the Elton John AIDS Foundation Festival in Kiev. I’m so proud of how people in Ukraine are embracing HIV awareness and education. We have made so much progress there since we started working together 11 years ago".

Популярні новини зараз
Оля Полякова показала, що привезла з Німеччини, але не знає, чи переживе зиму: "Тому я..." Чому не можна виливати воду після варіння овочів Головні новини за 6 жовтня: розкрита таємниця Валерія Залужного, ціни на яйця, Потап у воїнів ЗСУ та скиглення пропагандистів Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає
Показати ще

Окрім того співак повідомив, що разом зі своїм партнером Девідом Фернішем, який супроводжував його в українській столиці, він завітав на одну зі столичних радіостанцій, де "говорив на національному рівні про ВІЛ-інфекцію".

Нагадаємо, що Елтон Джон та його партнер Девід Ферніш разом завітали до України 28 травня. У рамках спеціального дня благодійного фестивалю "Кураж-базар" Елтон Джон провів зустріч з українськими борцями зі СНІДом та поспілкувався з ВІЛ-позитивними людьми на арт-заводі "Платформа".

Раніше, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун зустрілася із відомим співаком Елтоном Джоном під час його візиту до України.

"Зустрілися з сером Елтоном Джоном під час його візиту до України. Дуже ціную те, що він робить для підтримки українців, зокрема у боротьбі зі СНІДом. Коли фігура такого рівня долучається до вирішення проблем наших громадян - це надзвичайно важливо. Ми говорили про трансформацію системи охорони здоров’я та попросила також допомогти на міжнародному рівні відстоювати права українців, які перебувають на окупованих територіях і вимагати належної медичної допомоги та звільнення бранців Кремля, яких утримують за політичними мотивами", - зазначила Супрун.

В.о. міністра вважає, що Україні поки не обійтися без втручання міжнародної спільноти – особливо це стосується громадян на тимчасово окупованих територіях.

Портал "Знай.ua" повідомляв, 28 травня, в Києві відбулася дуже зворушлива зустріч: британський співак, композитор і громадський діяч Елтон Джон зустрівся з десятирічним хлопчиком, якого хотів усиновити ще в 2009 році, але не отримав дозволу від влади.