Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут швидкий старт свого розважального шоу, в рамках якого вона особисто приходила до своїх недоброзичливців і просила їх на камеру пояснити свої коментарі на її адресу. Відповідний відео-анонс з'явився на сторінці проекту в Instagram.

На короткому відеоролику Ольга Фреймут з камерами навідалася на роботу до дівчини, яка образила її коментарем в соціальній мережі. Остання написала коментар під одним з постів телеведучої в Facebook.

"Господи, знову ця кончена Фреймут", - пише дівчина.

Комментаторша-кривдниця працює фармацевтом в аптеці. Саме туди і прийшла Фреймут за поясненнями. На кадрах видно, що дівчина трохи збентежена і спантеличена візитом Ольги на свою роботу.

Популярні новини зараз

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

"Слугу" Зеленського Галину Третьякову "вигнали" з Ради за скандал з покійним Антоном Поляковим

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" скандальна телеведуча Ольга Фреймут, яка дозволяла собі фетхейтерськие жарти, тепер взялася боротися з сексизмом і так званим ваговим расизмом.

Блондинка запустила флешмоб "Мій ідеальний вагу" і закликає не соромитися своїх кілограмів, тому що успіх від них не залежить.

На запуск масштабної акції Фреймут надихнула критика надмірної худорлявості в соцмережах.

"Мене часто критикують. Називають старою, анорексичних. Я зрозуміла, що критикани - заручники комплексів, якими ми страждаємо. Ділити людей на товстих і худих - це свого роду расизм. Вага в суспільстві не залежить від ваги тіла", - заявила Оля.

Нагадаємо, популярная українська телеведуча Ольга Фреймут потрапила в новий скандал - цього разу на неї поскаржилася одеський волонтер Євгена Завалій, яка активно допомагає бійцям, а також є однією з засновників книжкового блогу про українських книгах.

За словами Завалій, за 10 тижнів тому написала коментар до посту блогера Романа Шрайка про Ольгу Фреймут, а на днях до неї завітала сама ведуча.