Відомий російський телеведучий і гуморист Максим Галкін на своїй сторінці в Instagram поділився дуже сумним спогадом про матір. Шоумен зізнався, що з трепетом зберігає все, що пов'язано з його рідними.Галкін показав стареньке фото мами і знімок пошарпаної від часу газетної вирізки, нижче він написав: "Це стаття в газеті "Вільна Болгарія" за 31 липня 1946 року, де зазначається, що з успіхом виступила п'ятирічна Наташа Прагина, моя мама. Мама з батьками два роки після війни жила в Болгарії, там були розквартировані радянські війська. Діда Гриця з бабусею і маленькою донькою поселили в будинок болгарського фабриканта. Незважаючи на ситуацію такого житлового ущільнення, дві сім'ї дуже здружилися".


"На жаль, після повернення до СРСР дід, будучи високопоставленим військовим, не міг у сталінські часи підтримувати зв'язок з друзями-капіталістами з Болгарії, і ниточка дружби обірвався", – згадує Максим. Через 50 років сімейство Галкиных вирушило на пошуки втрачених товаришів. Поїздка виявилася успішною, їх, як і багато років тому, з радістю прийняли. "Ми просиділи кілька годин в гостях, прийшла його старша сестра, вони з теплотою згадували ті роки і нашу сім'ю", – щиро розповів Максим.

На початку 2000-х телеведучий втратив і батька, і матір. Наталія Григорівна Галкіна довгий час важко хворіла. "Мами не стало рівно 14 років тому, 9 квітня 2004-го. 7 квітня між гастролями я відвідував її в Ізраїлі, де вона була на лікуванні. Погіршення настало раптово. Кажуть, коли і де йдеш, має значення, не знаю, але тоді збіглося все. Мама померла на Святій Землі, на тижні самого головного єврейського свята Песаха, у Страсну П'ятницю, перед настанням Шабату, напередодні православної і католицької Пасхи, що в той рік були в одну неділю. Ми з братом прилетіли в Ізраїль, коли Благодатний Вогонь сходив, і маму відвезли в Росію в неділю в світле свято Великодня", – поділився спогадами чоловік Алли Пугачової

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в одній з груп, присвяченій Пугачової, її фанати опублікували знімок, на якому Примадонна позує з Лізою і Гаррі. Разом із зірковою на знімку відображена, і старша спадкоємиця Примадонни Крістіна Орбакайте зі своєю дочкою Клавдією, а також співачка Жасмін з дитиною.