Відомий російський телеведучий і гуморист Максим Галкін на своїй сторінці в Instagram поділився дуже сумним спогадом про матір. Шоумен зізнався, що з трепетом зберігає все, що пов'язано з його рідними.Галкін показав стареньке фото мами і знімок пошарпаної від часу газетної вирізки, нижче він написав: "Це стаття в газеті "Вільна Болгарія" за 31 липня 1946 року, де зазначається, що з успіхом виступила п'ятирічна Наташа Прагина, моя мама. Мама з батьками два роки після війни жила в Болгарії, там були розквартировані радянські війська. Діда Гриця з бабусею і маленькою донькою поселили в будинок болгарського фабриканта. Незважаючи на ситуацію такого житлового ущільнення, дві сім'ї дуже здружилися".

Это статья в газете Свободная Болгария за 31 июля 1946 года, где отмечается, что с успехом выступила пятилетняя Наташа Прагина, моя мама. Мама с родителями два года после войны жила в Болгарии, там были расквартированы советские войска. Деда Гришу с бабушкой и маленькой дочкой поселили в дом болгарского фабриканта. Несмотря на ситуацию такого жилищного уплотнения, две семьи очень сдружились. К сожалению, по возвращении в СССР дед, будучи высокопоставленным военным , не мог в сталинские времена поддерживать связь с друзьями-капиталистами из Болгарии, и ниточка дружбы оборвалась. В 1996 году я с родителями поехал в Болгарию. Мы побывали во многих болгарских городах, в том числе заехали в прекрасный Сливен, где в детстве жила мама. Мама решила попытаться по памяти, не особо надеясь на успех, найти дом, в котором жила. Мы прошлись по старому городу и она остановилась около одного из особняков. "Этот, по-моему, - мама позвонила в калитку. Во дворе появился седой мужчина. Мама сказала, что жила здесь пятьдесят лет назад. Лицо мужчины преобразилось, он улыбнулся и воскликнул: "Наташа!". Это было невероятно! Спустя полвека! Мужчина был сыном фабриканта, в 1946 году ему было семнадцать. На фото он с мамой в тот памятный день. Мы просидели несколько часов в гостях, пришла его старшая сестра, они с огромной теплотой вспоминали те годы и нашу семью. Мамы не стало ровно 14 лет назад, 9 апреля 2004. 7 апреля между гастролями я навещал её в Израиле, где она была на лечении. Ухудшение наступило внезапно. Говорят, когда и где уходишь, имеет значение, не знаю... но тогда совпало всё. Мама умерла на Святой Земле на неделе самого главного еврейского праздника Песаха, в Страстную Пятницу, перед наступлением Шабата, накануне православной и католической Пасхи, которые в тот год были в одно воскресенье. Мы с братом прилетели в Израиль, когда сходил Благодатный Огонь и увезли маму в Россию в воскресенье в светлый праздник Пасхи. Спасибо тебе, мамочка, за всё! Берегите мам, мои любимые подписчики!

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on


"На жаль, після повернення до СРСР дід, будучи високопоставленим військовим, не міг у сталінські часи підтримувати зв'язок з друзями-капіталістами з Болгарії, і ниточка дружби обірвався", – згадує Максим. Через 50 років сімейство Галкиных вирушило на пошуки втрачених товаришів. Поїздка виявилася успішною, їх, як і багато років тому, з радістю прийняли. "Ми просиділи кілька годин в гостях, прийшла його старша сестра, вони з теплотою згадували ті роки і нашу сім'ю", – щиро розповів Максим.

На початку 2000-х телеведучий втратив і батька, і матір. Наталія Григорівна Галкіна довгий час важко хворіла. "Мами не стало рівно 14 років тому, 9 квітня 2004-го. 7 квітня між гастролями я відвідував її в Ізраїлі, де вона була на лікуванні. Погіршення настало раптово. Кажуть, коли і де йдеш, має значення, не знаю, але тоді збіглося все. Мама померла на Святій Землі, на тижні самого головного єврейського свята Песаха, у Страсну П'ятницю, перед настанням Шабату, напередодні православної і католицької Пасхи, що в той рік були в одну неділю. Ми з братом прилетіли в Ізраїль, коли Благодатний Вогонь сходив, і маму відвезли в Росію в неділю в світле свято Великодня", – поділився спогадами чоловік Алли Пугачової

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в одній з груп, присвяченій Пугачової, її фанати опублікували знімок, на якому Примадонна позує з Лізою і Гаррі. Разом із зірковою на знімку відображена, і старша спадкоємиця Примадонни Крістіна Орбакайте зі своєю дочкою Клавдією, а також співачка Жасмін з дитиною.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

"Животик вже не приховати", - Потап показав фігуру Насті Каменських у купальнику

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще