Скандальна українська співачка Аліна Гросу, яка вже тривалий час живе і вчиться в Росії, поділилася з фанатами пікантними фото з відпочинку. Знімки Гросу продемонструвала в Instagram.

На знімках Гросу позує в чорному відкритому купальнику. "Я вас не дражню. Мені просто добре", - прокоментувала фото свого бюста Аліна. 22-річна виконавиця, судячи по одній з публікацій, відпочиває в Карпатах. "Напевно, ті, хто народився поруч з Карпатами, прив'язані до гір більше, ніж до моря. Принаймні, у мене саме так", - зізналася співачка. Варто відзначити, що сама вона родом з Чернівців.
Фолловери засипали Аліну компліментами: "Красуня". "Очаровашка". "Вау". "Поклич мене з собою". "Ще як дражниш". Вони відзначили, що у неї "Ось це циценьки" і похвалили фігуру загалом, а також побажали гарного відпочинку.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що українська співачка Аліна Гросу, яка намагається будувати кар'єру в Росії, і велику частину часу проводить у Москві, поділилася з шанувальниками пікантним кадром. На знімку Аліна позує у відвертому боді, яке демонструє принади її фігури. Фотографію Гросу опублікувала у своєму Instagram-акаунті.

Шанувальники артистки бурхливо відреагували на сміливий кадр. Вони назвали фігуру Аліни шикарною, а саму співачку - сексуальної.