Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, ще зовсім недавно розповідала, як може позбутися дочки, однак при цьому не забуває показувати величезні груди в розкішному купальнику в Instagram. На пікантному знімку артистка показала принади крупним планом, лежачи на підтягнутій п'ятій точці своєї подруги.

"Насправді, ця фотка повинна показати чудову майстерність фотографії від @domokhozi, нереально красиву попу @ksu.m0430 і божественний купальник від @boudoir_by_alinailina. І так, я пам'ятаю про свій боржок з бананом. Я все пам'ятаю і починаю втілювати)))" - підписала гарячий кадр Анна.

"Купальник суперський! Як і все інше", "Ганнуся,ви чудо! обожнюю вашу творчість і читати ваші пости,щира дівчина сповнена добротою! так до всього ще й красива", "Бідні чоловіки))", "Я завжди говорив , що у Вас великий талант...", "Божественне поєднання високого мистецтва" - розсипалися в компліментах шанувальники знаменитості.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова не забула поділиться знімком в купальнику в Instagram. Груди знаменитості здалася фанатам вже дуже ненатуральної і вони почали звинувачувати артистку в пластичних операціях.