Реаліті-шоу "Дом-2" не перестає вражати тим, що відбувається на знімальному майданчику. Пара Дмитра Дмитренко та Ольги Рапунцель не стала винятком.

Днями в нападі агресії Дмитро мало не задушив матір своєї дружини Тетяну Володимирівну. Про свій вчинок голова сімейства відкрито розповів в бесіді з ведучою шоу Ксенією Бородіною.


Як говорить сам Дмитро: "Ця жінка не стала для мене рідною. Вона не поважає мене. Чому я її душив? Це сталося тоді, коли вона почала мене матюкати. Я поставив умову дружині: або вона, або я".

Дмитрієнко зазначив: його не влаштовує той факт, що теща постійно лізе в його життя з Ольгою. Дмитра дратує, що мама і сестра змушують дружину покинути шоу, тому що бояться, що проект може негативно відбитися на психіці їх дочки Василини, якій на початку серпня виповниться всього чотири місяці.

У той же час, Дмитро весь час говорить про любов до сім'ї, рідних, про внутрішню гармонію, що не може не вводити в оману.

Раніше подружжя повідомили шанувальникам радісну новину: вони повертаються на шоу разом з новонародженою дочкою.Ольга Рапунцель поділилася з шанувальниками у своєму мікроблозі переживаннями і враженнями: "Нарешті перевезли всі речі і переїхали в "Дом-2". Сонечко моє ясне, донечко моя Любов, наше диво дивне! Сьогодні тобі три місяці, рости здоровою, красивою, розумною на радість мамі і татові. Твоя посмішка - це безцінне. Мама і тато тебе дуже люблять, наша принцеса. Зовсім скоро ми познайомимо нашу малу з вами ".

Нагадаємо, в Москві відбулася церемонія вручення премії РУ.ТВ. На захід прийшла популярна ведуча телепередачі "Дом-2" Ксенія Бородіна та її старша дочка Маруся. Знаменитість поділилася своїми враженнями про це свято.

Як повідомляв Знай.ua, шоумен Рустам Солнцев розповідає про те, що трапилося - смерті російської моделі і телеведучої Ольги Бузової - з тремтінням у голосі.


Також Знай.ua писав про те, що популярна російська телеведуча і співачка Ольга Бузова, яку нещодавно колеги принизили на зйомках шоу "Бабин бунт", змусивши вибігти в істериці, вже не раз показувала публіці емоційну нестійкість.