Нещодавно російський співак Філіп Кіркоров опублікував запис на своїй сторінці в Instagram, в якому висловив скорботу. Артист важко переносить смерть молодого колеги.

Кіркоров прокоментував раптову смерть діджея Тіма Берлінга, який виступав під псевдонімом Avicii. Він присвятив артисту сумну публікацію.

Артист глибоко співчуває про втрату. “Йдуть..... Молоді.... КРАЩІ..." – підписав фото він. Численні підписники зірки також висловили співчуття у зв'язку зі смертю всесвітньо відомого діджея.

"Серце розірване", "Тримайся, Філіп! Це трагедія і для тебе, і для всього світу музики!" – підтримували фанати співака. Однак були і ті, хто навіть не знав, про що йдеться. “Ну і що що не всі його знають? Він же не всім подобається... і не всі слухають його музику... я теж поняття не маю хто він... ну може бути подивлюся в інеті...", – зазначив один з фоловерів.

Варто нагадати, що діджей Avicii помер 20 квітня в Омані. Йому було всього 28 років. Раніше "Знай.uа" повідомляв, що стала відома причина смерті одного з найбільш високооплачуваних діджеїв світу Тім Берглінга (Avicii). Джерела повідомляють, що захворювання стало наслідком надмірного вживання алкоголю, що вилилося в гострий панкреотіт, який і призвів до смерті музиканта. У 2014 році Берглинг скасував численні виступи, щоб відновитися після видалення жовчного міхура і апендикса. В березні 2016 музикант повідомив, що припиняє гастрольну діяльність з-за проблем зі здоров'ям.