Народний артист України Іво Бобул заявив, що біглий екс-голова України Віктор Янукович був "хорошою людиною". Він додав, що йому треба було залишитися, "щоб довести все до кінця". Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву діяча.

На запитання ведучої, чи співав артист разом із Віктором Януковичем, якого в свій час підтримував, у караоке, Бобул відповів негативно, однак додав, що особисто був знайомий з екс-президентом.

"Просто в свій час я підтримав Януковича, тому що знав його особисто, знав його родину. Він був дуже хорошою людиною. Повірте мені. Тоді, коли не був ще навіть прем'єром. Я мав честь грати на весіллі його молодшого сина, я з ним познайомився там. Бачив, що людина господарська", - сказав Бобул.

Як зазначив артист, помилки Янукович здійснив вже під час свого президентського терміну. До того ж, за його словами, не потрібно звинувачувати президента у всіх проблемах у країні.

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст Наречена загинула на весіллі і її підмінила її сестра: витратили багато грошей і не хотіли скасовувати свято В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

"По-перше, свита робить короля. Іноді треба подумати, хто його оточував. Іноді ми все валимо на іншого. А навколо - що?..", - стверджує співак.

Також Бобул підкреслив, що засуджувати Януковича "не має права", тому що "Всевишнім йому не дано право судити когось".

"Я думаю, що йому треба було залишитися. Незважаючи ні на що. Як би не склалося, він повинен був залишитися тут, довести все до кінця. Може, якби він залишився, всього іншого і не було б. Було б щось інше, але такого не було б", - підсумував співак.

Нагадаємо, Росію необхідно позбавити можливості тиснути на Європу за допомогою маніпулювання на постачання енергоносіїв.

Крім того, "Влада народу" – примарна ідея, чи реальний план - невідомо. Дискутувати в будь-якому разі на цю тему точно не варто, все покаже час. Але ось у жарт створити портрет симпатії українців не завадило.

Принаймні, так вважає ведучий програми "Ч/Б шоу" Богдан Буткевич. Він спробував пофантазувати на тему, яким може бути "ідеальний кандидат" на вибори президента України. В результаті схрестив в одній людині співака Іво Бобула, лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука та коміка Володимира Зеленського.

Дивіться сюжет про артиста

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", мультимільйонер Поплавський дражнить жебраків космічною пенсією.