Колишній партнер по бізнесу одіозного президента-втікача Віктора Януковича Сергій Курченко отримав від України "презент" у вигляді персональних санкцій. До категорії щасливчиків також потрапили так звані "міністри енергетики" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", а також глава російського "Газпрому" Олексій Міллер.

Про це йдеться в Додатку до Указу президента України №126 / 2018 від 14 травня 2018 року про виконання рішення РНБО "Про накладення та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", опублікованому на офіційному сайті.

Сергій Курченко


Так, згідно з документом, під санкції потрапив екс-власник групи компаній "Східно-європейська паливно-енергетична компанія" Сергій Курченко. Йому заборонено виводити капітал його компаній за межі України, здійснювати операції з цінними паперами, отримувати дозволи і ліцензії Нацбанку на здійснення інвестицій. Також блокуються всі активи Курченко на території України.

Олексій Міллер

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

До цього списку також потрапили такі особи: «заступник глави Комітету з питань промислової політики, транспорту і паливно-енергетичного комплексу Держради Республіки Крим» Сергій Власов, «міністр палива і енергетики Республіки Крим» Вадим Бєлік, «міністр вугілля і енергетики» ДНР Олексій Грановський, «міністр палива, енергетики та вугільної промисловості» ЛНР Дмитро Лямін, заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов, держсекретар Міністерства вугільної промисловості і енергетики Сербії Стевіца Деджанскі, офіційний представник президента нафтової компанії «Лукойл» в Україні Сергій Чмихалов, глава правління «Газпрому» Олексій Міллер, заступник директора «Чорноморнафтогазу» Василь Рогатин, член ради директорів російського нафтохімічного холдингу «СИБУР» Кирило Шамалов. Міллеру було заборонено виводити капітал з України і в'їзд в Україну, а також заблоковані його активи на території нашої країни.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що глава України Петро Порошенко розповів, куди йдуть "гроші Януковича".