Петро Порошенко заявив, що частково конфісковані "кошти Януковича" витрачаються на будівництво доріг, реформи медичної галузі та освіти, а також на проект розвитку сільської медицини і будівництво житла для контрактників в армії. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Порошенко зазначив, що все це відбувається, не дивлячись на зовнішню агресію.

"Все це реалізується частково і за рахунок повернення грошей, які були вкрадені у народу України клікою Януковича", - пояснює президент.

Петро Порошенко заявив, що в 2018 році вперше частка місцевих бюджетів у зведеному державному бюджеті становить 51%. При цьому президент не забув відзначити, що на безпеку і оборону держави на даний момент витрачається 6% ВВП.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на Майдані Незалежності в Києві стартував марш під назвою "Свободу захисникам України". Про це повідомляють ЗМІ.

Більше 250 чоловік пішою ходою вирушать до посольств Німеччини, Франції, офісу Червоного хреста зі зверненням до політичного керівництва країн.

Серед учасників близько 30 родичів військовополонених, що містяться в РФ. Учасники тримають портрети полонених родичів і плакати з написами "Freedom Sentsov" "Свободу політв'язням Мордора".

Основна вимога - змусити Росію звільнити українських військовополонених та дотримуватися міжнародних норм щодо полонених.

Під час руху маршу учасники вигукують: "Свободу політв'язням" та "Донбас - це Україна":