Зовсім нещодавно герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон вперше після народження принца Луї потрапила в об'єктив фотографа. Після того, як Кейт показала малюка публіці відразу після народження, вона більше не виходила в світ.

Цього разу папараці зняли Кейт, коли вона з принцом Вільямом виїжджала з Кенсінгтонського палацу на репетицію весілля Меган Маркл і принца Гаррі.
Незадовго до цього в мережу злили ще один знімок. Раніше Vanity Fair повідомив, що Кейт помітили на прогулянці з новонародженою принцом Луї і принцесою Шарлоттою в королівському парку "Кенсінгтонських садів". Фотографувати герцогиню папараці не зважився, злякавшись охорони.
Він розповів, що на герцогині було те ж плаття, в якому вона з'являлася в 2012 році в Bacon's College, і сонячні окуляри. Супроводжувала Кейт з дітьми їх няня Марія Борралло. Однак раптово фото, якого ніхто не робив показали користувачам мережі.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 92-річна Єлизавета II була шокована, коли побачила образ життя онука, коли вона вперше відвідала 36-річну Кейт Міддлтон і 35-річного принца Вільяма в заміському будинку в Анмер-Холі, Норфолк.

Королева ніяк не могла зрозуміти, чому Кейт Міддлтон так багато часу проводить за приготуванням їжі, а вся родина часто збирається на кухні. Сама Єлизавета ІІ не відвідує кухню і зовсім, так як вважається, що це місце кухарів.
Крім того, у принца Вільяма значно менше обслуговуючого персоналу, ніж у королеви. Повідомляється, що Кейт Міддлтон обходиться покоївки та нянями, які допомагають їй з трьома дітьми.