Хто не мріяв у дитинстві стати пожежником, десантником або рок-зіркою? Зараз багато що змінилося, і діти з дитинства прагнуть потрапити на естраду або у телевізор. Знай.ua вирішив з'ясувати у вітчизняних зірок, ким вони хотіли стати, будучи маленькими, про що мріяли.

Конферансьє

Телеведуча і світська левиця Світлана Вольнова зізналася нам, що у дитинстві зовсім не мріяла бути популярною співачкою або актрисою.

«Коли мені було 10 років, я дуже хотіла стати конферансьє, - повідомила зірка. - Ми збиралися з дівчатками у сільському клубі, я тоді жила у бабусі, вони співали і танцювали, а я їх оголошувала. До речі, все було серйозно, так як набивався цілий клуб».

За словами Вольнової, їй вже тоді подобалася роль ведучої.

«Я думала, що найкрутіша людина - це конферансьє. Адже якщо він не оголосить, то і людина, яка повинна виступити, не вийде на сцену», - посміхнулася вона.

Космонавт

На відміну від Вольнової, українська актриса Тетяна Віцина у дитинстві не знала на якій зупинитися професії. Всі були їй милі.

«Ким я тільки не мріяла бути: і вчителем, і лікарем, і ветеринаром, і навіть космонавтом, як Валентина Терешкова! - розповіла вона нам. - А потай від батьків я, як і більшість дівчаток, мріяла бути актрисою, співачкою - красивою і відомою».

При цьому Тетяна зазначила, що була дуже тихою і скромною дитиною, тому про її фантазії ніхто не здогадувався.

«Коли ніхто не бачив, я частенько надягала мамині туфлі, накидала на плечі відрізи шовкової тканини, яку мама купувала собі для суконь, і позувала перед дзеркалом, - згадувала актриса. - І ще я дуже любила співати і танцювати, але тільки не сольно».

Слідчий

Цікаві бажання були у маленької Наталії Валевської. Сьогоднішня зірка навіть і не думала про кар'єру артиста.

«Я хотіла бути біологом дуже любила біологію, - розповіла Знай.ua співачка. - А потім хотіла стати слідчим, надихнув Артур Конан Дойль. Останнім бажанням, було стати лікарем, так як знала властивості ліків і непогано діагностувала хвороби».

А ось хто змалку знав, ким хоче бути і йшов до цієї мети, так це Народна артистка України Катерина Бужинська.

«Я твердо знала, що буду артисткою, - запевнила вона нас. - Хоча мої батьки не вірили у мене і вважали, що це дитяча примха».

Щоб довести свої здібності і талант мамі і татові, їй довелося брати участь у різних конкурсах.

«Коли у 10 років я виграла музичний конкурс і отримала грошовий приз, плюс путівку до Польщі, вони серйозно задумалися», - зазначила співачка.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, які зіркові красуні забули про епіляцію.