Відома українська співачка Наталя Жижченко, солістка гурту ONUKA, розповіла про свій виступ на конкурсі "Євробачення-2017" і про те, як взяла верх над скептицизмом.

"З моїм скептичним ставленням до Євробачення виступити там з таким треком - це була перемога над самою собою і над своїм скептицизмом. Мені здається, що моя доля стоїть там, курить десь й усміхається", - поділилася співачка в ефірі 5 каналу.

Наталя розповіла, що після виступу відправилася до Чорнобиля, щоб побути наодинці з собою і перезавантажитися. На питання про те, чи потрібно давати концерти під час війни, солістка відповіла позитивно. Дівчина впевнена, що музика, яку разом слухають сотні, тисячі людей, краще за все інше об'єднує і зміцнює віру майбутнє. Саме музика підтримує бойовий дух і внутрішній запал.

"І їх треба давати. Бо не буде концертів - не буде життя. І для душі нічого не буде. Просто можна відразу застрелитися, лягти і померти ...", - сказала співачка.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що солістка пояснила, чому не поїхала б представляти Україну на "Євробаченні".

Популярні новини зараз

Alyona Alyona звернулася до львів’ян із гнівною промовою: "Почніть із себе!"

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще