У Нью-Йорку помер відомий радянський співак, заслужений артист України Вадим Мулерман, відомий піснями "Лада", "Боягуз не грає в хокей" та "Гуцулочка". Відомо, що його тіло кремують, а прах поховають у Харкові.

Про це стало відомо завдяки повідомленню у Facebook колеги Мулермана Ніни Бродської.

"Тільки що розмовляла зі Світланою, дружиною Вадима Мулермана. Світлана повідомила, що все відбулося цієї ночі в госпіталі, де, на жаль, не могли з'ясувати причину хвороби, і вдалося дізнатися це за тиждень до того, як Вадим пішов з життя. Вадим Мулерман буде кремований, прах буде перевезений у місті Харків, де він народився і жив", – написала Бродська.

За її словами, вона познайомилася з Мулерманом в 1967 році у вокально-інструментальному оркестрі "ВІА-66" під керуванням композитора Юрія Саульського.

Популярні новини зараз
Окупанти задкують на свою територію: лізуть далі, щоб не дістали HIMARS Головне за ніч: план втечі окупантів, надбавка для пенсіонерів, нові ціни на продукти та одкровення мами Лізи, яка загинула у Вінниці Рашисти хочуть ядерну катастрофу: вже все підготували Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

"Там, в оркестрі, Вадик починав готуватися до участі у всеросійському конкурсі артистів естради. Багато порад йому довелося почути, радили різне, по-перше, змінити прізвище, а по-друге одягнути перуку. З другим він відразу погодився, а от з першим пунктом не згоден ніяк! Нехай про мене дізнаються і полюблять з цим моїм єврейським прізвищем, казав Вадим", - пише Бродська.

За її словами, отримавши одну з перших премій лауреата конкурсу, Вадим стає популярним: "Міста, концерти, зустрічі, гастролі і скрізь нарозхват! Йому аплодували зали, на спільних концертах він співав поруч з Марком Бернесом, Майєю Кристалінською, Людмилою Гурченко".

"Минули роки. Я зі своєю сім'єю виїхала в Америку, а через деякий час там же з'явився і Вадим. Ми спілкувалися та дружили. Але час летить непомітно... Ось і ще один друг та колега покинув цей світ", - пише Бродська.

Як повідомляв портал "Знай.uа" на даний час, 2 травня, в морзі Миколаївського бюро судово-медичної експертизи знаходяться понад 40 трупів, на розтин яких суди не дають дозвіл. Про це розповіла начальник обласного бюро СМЕ Ольга Дерюгіна. У той же час начальник обласного моргу підкреслила, що з боку бюро затримок немає та СМЕ готова почати всі необхідні процедури по розтину та подальшої видачі тіл родичам відразу після прийняття судових рішень.