Популярну російську та радянську акторку, героїню фільмів "Собаче серце", "Зимова вишня" та "Завтра була війна" Ніну Русланову раптово госпіталізували в одну із клінік Москви.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Наразі відомо, що причиною госпіталізації стала серйозна травма голови.

Подробиці про її стан та лікування поки що невідомі.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

Чим прославилась Ніна Русланова

До свого повноліття Ніна Русланова змінила п'ять дитячих будинків в Харківській області, закінчила будівельне училище за спеціальністю "штукатур", потім вступила до Харківського театрального інституту, де провчилася один курс.

Виїхавши з Харкова до Москви, поступила і в 1969 році закінчила Театральне училище ім. Б.В. Щукіна (курс В. К. Львовою разом з Л. А. Філатовим, А. Л. Кайдановським, Б. С. Галкіним, В. А. Качаном, І. В. Диховічний, А. А. Вертинською).

З 1969 року - актриса театру імені Є. Б. Вахтангова, в 1985-1988 роках - театру імені Вл. Маяковського. Служила в театрі імені Рубена Симонова [2].

Знімається в кіно з 1967 року (перша роль - Надія у фільмі Кіри Муратової "Короткі зустрічі"). З 1988 року - актриса к/ст ім. М. Горького.

Дивіться: Чому акторку Ніну Русланову виганяють із квартири

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", відома російська акторка Рената Литвинова дуже болісно сприйняла новину про смерть її вчителя та наставника української режисери Кіри Муратової, якої не стало на 84 році життя, 6 червня в Одесі. Зірка планує приїхати до України, щоб попрощатися з видатною Муратовою.

Відомий білоруський композитор-пісняр Едуард Зарицький помер 6 червня після тривалої боротьби зі смертельним захворюванням. Він багато працював з Філіпом Кіркоровим, Ярославов Євдокимов.