Відомий російський актор Анатолій Пашинін, який з 2016 року воює на тимчасово окупованих територіях Донбасу проти російських бойовиків, розповів, чому колись прийняв саме таке рішення, на відміну від багатьох колег, що відвернулися від України.

Для громадян охопленої війною України російський актор Анатолій Пашинін - герой і символ незламності духу добровольців. Для російських співгромадян - зрадник і об'єкт для пліток і домислів. Багато хто не може зрозуміти, як на піку артистичної кар'єри актор міг відмовитися від блискучого майбутнього, слави і розкішних гонорарів, промінявши гламурне життя на свист куль і холодні окопи.В інтерв'ю одному з російських телеканалів Пашинін пояснив, заради чого бере участь у збройному конфлікті на сході України. Актор упевнений, побудовою Українського національно держави повинні займатися молоді люди, ті, кому сьогодні 19-21 рік. Говорячи про це, він має на увазі бійців українські батальйони, з якими разом воює на маріупольському напрямі, захищаючи мир і спокій в місті Донецької області від своїх же співвітчизників з російським паспортом.

"Я не займаюся побудовою національної держави, мені 39 років і я точно розумію, що "куди?". Я бачив у нас хлопців, яким 19-21 - ось це мізки, ось це бачення світу. Ось вони побудують, а я можу тільки одне зробити - розчистити їм майбутнє", - розповів актор.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що російський актор Михайло Єфремов дав розгорнуте інтерв'ю популярному блогеру і журналісту Юрію Дудю. Зокрема, він висловився з приводу свого ставлення до України і до того, як повинен вчинити Кремль щодо сусідньої держави.

Популярні новини зараз

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Ми також писали про те, що Андрій Макаревич написав розгромний пост про російську пропаганду після того, як повернувся зі Сполучених Штатів. Співак розповів, чим принципово відрізняються жителі Америки і Росії. Ще трохи раніше Макаревич примудрився розбурхати мережу заявою про Сталіна і Гітлера: співак запропонував уявити, що було б, не виграй ми Другу світову війну.