Відома українська співачка Ані Лорак, яка вже давно живе і працює в Росії, після гучного скандалу зі зрадою чоловіка Мурата Налчаджиоглу, відправила дочку разом з ним на відпочинок.

Після новини про походи Мурата "наліво", Лорак все ж дозволила чоловіку-зраднику забрати з собою 7-річну Софію.

Сама ж запроданка в цей час зможе спокійно присвятити себе новій роботі в Росії. Нещодавно з'явилася інформація про те, що скандальна Лорак буде однією з наставниць на шоу "Голос". Разом з нею у суддівських кріслах опинилися Костянтин Меладзе, Сергій Шнуров і Баста.

Дочка ж співачки Софія зараз веселиться з батьком. Мурат постійно публікує у своєму Instagram фото з відпочинку. Варто відзначити, що дівчинка і батько виглядають щасливими, проводячи час разом.

Багато підписників Ані Лорак були м'яко кажучи в шоці від її рішення залишити дочку на чоловіка-зрадника.

Деякі фани припускають, що співачка зробила це спеціально, покарання, щоб відволікти чоловіка від його нової пасії.

І хоча ніяких коментарів з приводу сімейних проблем Лорак не дає, виявляється, що вона все ж дозволяє дочці зустрічатися з батьком.

Нагадаємо, що співачка Ані Лорак, мабуть, вирішила прислухатися до порад своїх шанувальників і помститися невірному чоловікові за зраду. Зірка, яка воліє будувати кар'єру в Росії, опублікувала ефектне фото в Instagram, яка потрясла багатьох її передплатників.

Лорак вирішила похвалитися новим стильним вбранням. Співачка одягла чорне маленьке плаття, класичний піджак і босоніжки на високій платформі. Однак шанувальники тут же помітили, що співачка явно перестаралася з макіяжем.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", чоловік відомої співачки Ані Лорак, інформацією про зраду якого нещодавно вибухнули всі ЗМІ країни, з'їхався з коханкою. Мурат Налчаджиоглу, незважаючи на скандал, продовжує відносини з Яною Бєляєвої.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що популярная українська співачка Ані Лорак, яка зараз активно будує кар'єру в Росії, вирішила показати фанатам в Instagram нове селфи з салону автомобіля. Фанати, однак, переживають за артистку, адже вона дуже захопилася пластикою.