Державні нагороди в Росії, як виявилося, роздають не тільки чиновникам. Майже заслужено їх отримують і попсові співачки, кар'єра яких вже практично підійшла до завершення.

Нещодавно орден "За заслуги перед Вітчизною" другого ступеня від президента РФ Володимира Путіна отримала солістка гурту Reflex Ірина Нельсон. Артистка більше запам'яталася відвертими фотосесіями, аніж своїми піснями, проте сама запевняє: причина нібито тільки у професіоналізмі.

Подібне пояснення значиться й в офіційному формулюванні – там перерахований і розвиток молоді, і популяризація образу доброти і романтики та просування принципів ненасильства.

Де все це побачили у творчості гурту – невідомо. Користувачі вже висловили своє негативне ставлення до таких вибіркових відзнак. Однією із перших покепкувала над Нельсон місцева журналістка:

"18 років тому я відкрила простітутскій притон в Мухосранске. Ультрамодний бордель працював успішно, з числа наших клієнтів були найдостойніші люди. Дайте й мені орден", - іронізує Катерина Орлова.

Популярні новини зараз

Величезний стафф накинувся на таксу в Києві: нацгвардієць розбороняв псів ножем

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Показати ще

Учасниця Reflex зовсім іншої думку про нагороду: свій гурт вважає "ультрамодним", хизується щільним гастрольним графіком і соціальними проектами, з якими нібито збирається оздоровити націю.

Росіяни активно жартують з цього приводу: рішення президента вони не розуміють, а професійну діяльність Нельсон і взагалі називають непомітною, як для одержання ордена.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російський режисер вийшов у море під українським прапором.