Зірка одіозного реаліті-шоу "Дом-2" і ведучий Рустам Солнцев не зміг пройти повз теми розлучення Євгенія Петросяна і Олени Степаненко і зробив останній привабливу пропозицію. Відповідне відео він опублікував на офіційній сторінці в Instagram.

Рустам назвав Петросяна маленьким і сутуленьким і запропонував в якості альтернативи себе. Артист зазначив, що у нього велика квартира, до того ж він молодий і гарний собою. Саме те що треба, щоб помститися колишньому.

"Олена Степаненочка моя улюблена розлучається з Вагановичем. В Мережу навіть злили фотографії, де він, маленький такий, сутуленький, гуляє з якоюсь молодою бабешкою. Оленка, я зараз до вас звертаюся. Я поки на "ви", але думаю, з часом перейдемо на "ти". Може, замутим?", - цікавиться Солнцев.

Він зазначив, що навіть готовий побудувати замок заради неї і закликав Степаненко "утерти ніс старому великому гумористу".

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще

Молодий бабешкой Петросяна Рустам, ймовірно, назвав 29-річну Тетяну Брухунову. Вона є особистою асистенткою гумориста. Дівчина переїхала в Москву з Тули десять років тому, надійшла у МДУКМ, де вивчала менеджмент.

У Хамовницькому суді (Москва) розглядають позов відомої пари російських гумористів – Євгена Петросяна і Олени Степаненко. Вони ділять спільно нажите майно.

Ініціатором виступила саме Степаненко, судячи за зареєстрованим заявою. Втім, припускають, що її чоловік не знає про це, інформацію щодо ймовірного розлучення пара офіційно ще не коментувала. Але в колі артистів ходять чутки, що вони все ж не збираються надалі жити разом.

В юності Олена Степаненко була закохана в оперного співака Владлена Христенко, але той не відповідав їй взаємністю. Першим чоловіком артистки став відомий піаніст Олександр Васильєв. Він у 80-х роках виступав разом з Володимиром Винокуром, і саме завдяки чоловікові Олена почала виступати з пародіями на відомих артистів.

Нагадаємо, запитала свій організм: що стало причиною розлучення Петросяна і Степаненко.

Як повідомляв Знай. ua, вже не смішно: Степаненко відсудить у Петросяна десятизначную суму.

Також Знай. ua писав в розлучення Петросяна і Степаненко втрутився любитель бабусь Гоген Солнцев.