Виконавиця з РФ Марина Сафронова загрожує українській співачці Наталі Дзеньків судовими позовами. Росіянка вважає, що фронтвумен проекту Lama (створеного у 2005 році) неправомірно використовує назву своєї групи.

Оскільки псевдонім Сафронової теж Лама. Кілька днів тому Сафонова похвалилася в мережі, що тепер саме їй належать всі офіційні патенти на музичний бренд "Lama". При чому, як в Росії, так і в Україні.

"У мене велика радість. Справа в тому, що вже багато років брудні ділки шоу-бізнесу в іншій країні (мова йде про Україну - ред.) незаконно користувалися моїм ім'ям, моїми ідеями, концептом через наживи. І я з цим нічого не могла вдіяти. І навіть те, що саме мені належать всі офіційні патенти на мій музичний бренд "ЛАМА" і на території Росії, і на території України (право першого власника) питання ніяк не наважувався. Грошей на суди у мене не було. Єдиний вихід був: не звертати уваги на все це і далі жити власним життям. А клони жили моєї. Така зворотна сторона успіху. І їздять собі, спокійно і безкарно користуються моїм брендом", - ось що написала Сафронова в пості на Фейсбуці.

Популярні новини зараз
Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Головне за 10 серпня: хто обстріляв Крим, Ніна Матвієнко канула в історію, ПриватБанк видає по 5 тисяч, а путін вирішив мстити Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Настя Каменських гуляє полями в Європі під гучні звинувачення в "зраді" України: "Люди все бачать"
Показати ще

"І от, спостерігаючи весь цей багаторічний цирк, до цієї ситуації вирішила підключитися велика юридична консалтингова група "Яремчук і партнери". І ось, тепер в моїх руках два світових патенту на мій музичний бренд "LAMA" та міжнародну червону доріжку "LAMA WAY FASHION" - це міжнародна реєстрація авторського права. Отримані вони і зареєстровані в США, світовий конгрес-бібліотеці інтелектуальної власності. Чорним по білому там підтверджено, що я перший і єдиний власник цього музичного бренду (ім'я є ще й рідною). І тепер відмазки інтернет-ресурсів, що підтримують клонів, які викладають під моїм ім'ям чужу музику - не прокотять. Вони будуть нести ужесточенную відповідальність вже на міжнародному рівні за порушення міжнародного права. Доводжу цю інформацію до всіх зацікавлених осіб", - додала росіянка.

Інформаційний портал "Знай.uа" нагадує про те, що нещодавно в мережі з'явилися відверті фото Даші Астаф'євої.