Відомий британський комік, ведучий і письменник Стівен Фрай записав відеозвернення, в якому розповів, що хворий на рак простати і на початку 2018 року переніс операцію з видалення пухлини.

Актор пояснив, що вирішив записати це відеозвернення, бо з'явились різні чутки. Фрай розповів про свою хворобу та про те, як намагається її побороти.

Про хворобу актор дізнався в кінці грудня 2017 року під час стандартного медобстеження. За його словами, рак почав прогресувати, і Фраю запропонували на вибір лікування хіміотерапією або хірургічне втручання. Він вибрав друге - йому видалили простату і вирізали 11 лімфатичних вузлів.

"Зараз зі мною все гаразд і я щасливий, і просто хотів розповісти вам все, тому що з'явилися чутки", - підкреслив актор.

"Сподіваюся, що отримав ще кілька років життя на цій планеті, тому що я насолоджуюся життям і це чудово, що я можу це сказати. Я не хотів би, щоб все це зникло", - зізнався Фрай.

Актор додав, що в даний момент він одужує і почуває себе добре. Він подякував за підтримку своїй сім'ї та "дорогому, дорогому чоловіку". Йдеться про коміка Еліота Спенсера, з яким Стівен Фрай уклав шлюб у 2015 році.

Популярні новини зараз

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Показати ще

Стівен Фрай з'явився на британському телебаченні в 1980-х роках, а особливу популярність йому принесла співпраця з приятелем по Кембриджу, знаменитим Хью Лорі в комедійному "Шоу Фрая та Лорі".

Також Фрай відомий своїми книгами "Як творити історію", "Брехун", "Гіпопотам".

Фрай - відкритий гей і борець за права ЛГБТ-спільноти.

Стівен Фрай зі своїм чоловіком коміком Еліотом Спенсером: