Відомий британський комік, ведучий і письменник Стівен Фрай записав відеозвернення, в якому розповів, що хворий на рак простати і на початку 2018 року переніс операцію з видалення пухлини.

Актор пояснив, що вирішив записати це відеозвернення, бо з'явились різні чутки. Фрай розповів про свою хворобу та про те, як намагається її побороти.

Про хворобу актор дізнався в кінці грудня 2017 року під час стандартного медобстеження. За його словами, рак почав прогресувати, і Фраю запропонували на вибір лікування хіміотерапією або хірургічне втручання. Він вибрав друге - йому видалили простату і вирізали 11 лімфатичних вузлів.

"Зараз зі мною все гаразд і я щасливий, і просто хотів розповісти вам все, тому що з'явилися чутки", - підкреслив актор.

"Сподіваюся, що отримав ще кілька років життя на цій планеті, тому що я насолоджуюся життям і це чудово, що я можу це сказати. Я не хотів би, щоб все це зникло", - зізнався Фрай.

Актор додав, що в даний момент він одужує і почуває себе добре. Він подякував за підтримку своїй сім'ї та "дорогому, дорогому чоловіку". Йдеться про коміка Еліота Спенсера, з яким Стівен Фрай уклав шлюб у 2015 році.

Популярні новини зараз
Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Стівен Фрай з'явився на британському телебаченні в 1980-х роках, а особливу популярність йому принесла співпраця з приятелем по Кембриджу, знаменитим Хью Лорі в комедійному "Шоу Фрая та Лорі".

Також Фрай відомий своїми книгами "Як творити історію", "Брехун", "Гіпопотам".

Фрай - відкритий гей і борець за права ЛГБТ-спільноти.

Стівен Фрай зі своїм чоловіком коміком Еліотом Спенсером: