Зазвичай українські зірки несамовито радіють, коли їм вручають нагороди – звісно, червоніють, дякують близьким і друзям, але точно не сумують з цього приводу. Рік тому одну з найпочесніших відзнак присудили шоумену Сергію Притулі, проте сам він зізнається: волів би про це не згадувати взагалі.

Здавалось би, поповнити колекцію орденом Народного Героя – привід пишатися, та у гумориста власне бачення ситуації.

Хоча він доклав чимало зусиль для допомоги українській армії, забезпечував усім необхідних наших снайперів на фронті, а військові водолази і взагалі стали побратимами, Притула мало не відмовився від нагороди.

В останній момент вмовили його колеги по волонтерській роботі – натякнули, що відмовлятися від цього просто не личить, бо він це справді заслужив.

Ведучий дуже чітко пояснив свою позицію вже задовго потому в ефірі одного з українських телеканалів:

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Показати ще

" За яких обставин я отримав цю нагороду, за що отримав, за роботу свою якусь? Ні. За те, що просто під час війни десь допомагаю хлопцям. Першопричина появи цієї нагороди робить мене вкрай сумним і уразливим. Я б із задоволенням отримав статуетку "Найгірший актор" чи "Найгіршого гумориста" цієї країни, з більшим задоволенням, ніж отримати цей орден".

Кожна згадка про події на Сході перетворює кумира любителів гумору на людину, якій несила стримати сліз.

Тому й називає цю відзнаку найсумнішою, адже вважає за краще жити у вільній країні, без пострілів і смертей на передовій, хай навіть і без зайвого ордену.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав, як правильно реагувати на критику.

СохранитьСохранить