Українська співачка Наталія Мирна виступила проти насильства в сім'ї новою піснею "Сильної буду".

Її композиція вийшла в рамках соціального проекту "Буду сильною", над яким співачка працює спільно з благодійним фондом "Виключно звічайні".

"Ми часто не помічаємо, або закриваємо очі на те, що відбувається за зачиненими дверима і вдало зробленим макіяжем, а жінки, як правило, не готові говорити про це. Мета нашого проекту - звернути увагу суспільства на проблему насильства в сім'ї та простягнути руку допомоги тим, хто терпить цю біду ...", - сказала артистка.

# Будусільною - це проект, в якому задіяні відомі жінки, готові спроектувати ситуації, в яких стають жертвою домашнього насильства.

Популярні новини зараз

Уряд повністю позбудеться дизельних авто заради екології: подробиці

"Я виховувала повію": заявила мати принцеси Діани

Між Пугачовою та Галкіним пробігла "чорна кішка": "Витрачаю на тебе...."

На пенсію в 50: українкам пропонують вийти на відпочинок раніше, головна умова

Показати ще

"Я не могла залишитися осторонь від цієї проблеми, тому що, можливо, деякі з вас навіть не підозрюють, наскільки поширене це явище! Найближчі друзі, родичі, сусіди ... До речі, в рамках проекту психологічну допомогу зможуть отримати і чоловіки, які готові позбутися від неконтрольованих проявів агресії ", - зазначила співачка.

Виставка цих робіт відбудеться не тільки в Києві, а й по всій Україні, і особливо в маленьких містах. Також в рамках проекту планується записати невеликі історії про жінок, що живуть під гнітом фізичного і морального насильства.

Наталя Мирна - Сильної буду

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярну актрису Джеймі Лунер звинуватили в сексуальних домаганнях і наркотичної залежності.

Поскаржився на зірку американець Ентоні Олівер - мовляв, вона "накачала" його препаратами і схиляла до інтиму, а потім ще й зняла весь процес на камеру. І було це, якщо вірити чоловікові, ще в кінці 90-х: тоді Ентоні виповнилося всього 16 років. Чому він вирішив згадати про це зараз, невідомо.

За словами Олівера, з Лунер їх познайомив його старший брат, в 1998-му актриса влаштувала вечірку у власному будинку, напоїла хлопця і дала йому наркотики, а потім повела в спальню, де "зробила йому приємно".