Верхівку влади в Росії захопили малорозвиненні кримінальні особистості. Таку думку висловила російська співачка Наталія Ветлицька.

"У верхівці влади сконцентрувалися малорозвиненні кримінальні особистості. Мудрі люди нам же вже не раз говорили, що влада притягує тільки зіпсованих. Це сумно, але це факт. Але подивіться, яка величезна кількість люмпенів добровільно і з задоволенням обслуговує цю банду і бере участь в їх беззаконні", – зазначила артистка.

Акторка вважає, що в країні повно люмпенів, які обслуговують владу в Росії. Саме вони будуть протистояти всім, хто спробує відірвати їх від "корита".

"Саме вони виконують всю щоденну рутинну "брудну" роботу зі знищення країни і співвітчизників. Їм і в голову не приходить вести інший спосіб життя. У них немає ні жалю, ні поваги, ні розуміння, ні людської гідності. Вони існують на найнижчому рівні свідомості, на рівні інстинктів виживання", – додала співачка.

Артистка наголосила, що "ці незліченні легіони будуть протистояти тим, хто зробить спробу відірвати їх від "корита з халявної баландою". При цьому в Кремлі будуть боротися за владу і без бою не здадуться.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно російський актор Олексій Серебряков назвав національною ідеєю Росії  "силу, нахабство і хамство".