Сьогодні, 7 серпня, 70-й день народження відзначає народна артистка та герой України Софія Ротару.

Ротару народилася у селі Маршинці Новоселицького району Чернівецької області. Вона почала займатися музикою з першого класу школи. Поступивши до Чернівецького університету, Ротару стала учасницею студентського оркестру та виконувала народні пісні, які й до сьогодні є головними в її репертуарі.

Окрім видатної співочої кар'єри, Ротару зробила внесок у кіно. Артистка виконала головну роль у знаменитій "Червоній руті", а також у музичних стрічках "Пісня завжди з нами", "Де ти, любове?" та "Душа".

Софія Ротару отримала звання Героя України за видатні заслуги перед Українською державою у розвитку мистецтва у 2002 році, Орден княгині Ольги I ступеня у тому ж році та Орден "За заслуги" II ступеня у 2007 році.

Популярні новини зараз
Головне за 3 жовтня: Влад Яма страждає у США, перемогу України відклали, захисні маски повертаються, а Каменських розбита Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно онука Ротару поділилась сімейними знімками з курорту.