Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши свої дві сторони. Також артистка засвітила величезний вагітний животик.

"Мене часто запитують: як я справляюся за двох? Справа в тому, що я вмію подивитися на ситуацію з обох сторін, а мій секрет — у сніданку! Це колаборація йогурту Epica і офигенної посипки Crispy. Зарядилася з ранку правильним сніданком – і побігла по всіх своїх справах!", - підписала відео Тодоренко. Фолловери взялися коментувати побачене: "Бог реклами", "Дуже красива і мила)", "Як класно можна показати, що в тебе роздвоєння особистості", "КАКОЙ УЖЕ ЖИИИИВООООТ ОГРООООМНЫЫЫЙ", "Класна ідея для відео, мені сподобалося!!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко показала вже дуже помітний животик в облягаючій туніці і розповіла про своє улюблене свято. Виявляється, вона обожнює дні народження. Також артистка поїхала відпочивати на Крит у Греції, виставивши фото з купальнику. Здається, знаменитість намагається приховати свою вагітність, яку видно навіть в широкому одязі. А зовсім нещодавно, 25 липня бойфренд Регіни Влад Топалов зробив їй пропозицію руки і серця.