Травень не за горами і зовсім скоро весь світ вболіватиме за своїх представників на "Євробаченні 2018" у Лісабоні (Португалія).

Як готується до конкурсу Melovin та через що довелося пройти одеситу під час та після Національного відбору? В одному із інтерв'ю артист зізнався: часто бачить віщі сни, але вони дуже рідко стосуються чогось особистого, переважно – музики.

Відчуття після перемоги

"З кожним наступним днем ​​після перемоги я не до кінця розумію, що сталося. Португалія мені не снилася, але десь в глибині душі я дуже хотів цієї перемоги. А ось мої друзі, команда бачили якісь сни, вони говорили "Мел, ти поїдеш 100%, мені таке наснилося". Це давало якоїсь впевненості. Я хотів відчути весь тягар відповідальності на своїх плечах і показати Європі, що в Україні роблять круту музику"

Дивіться: Melovin, Under The Ladder. Фінал. Національний відбір на Євробачення-2018

Популярні новини зараз

Dzidzio вперше прокоментував своє розлучення і розподіл майна: "Я це доведу"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Незвичний образ: щось від Менсона, щось від Дракули

Точно сказати, як саме прийшла ідея виглядати саме так, а не інакше, співак не може. Але головним вважає не псевдонім, і навіть не лінзу, та й фарбоване волосся тут ні до чого. Весь сенс у відчуттях та емоціях, які несеш із собою на сцену:

"Я не пам’ятаю, коли створив свій образ. Був період, коли я ходив з двома лінзами, синіми. І в якийсь момент подумав: а навіщо мені дві? Чому не одна? І я вставив одну лінзу, зрозумів, що мені це подобається, це чіпляє людей і привертає увагу. За допомогою цього можу швидше донести свій меседж, свою історію"

Хейтери і справедлива критика

"Мене не збиває критика, я не боюся її на свою адресу. Я просто не визнаю поняття об’єктивність, тому що його не існує. Всі суб’єктивні, в тому числі і я. Можу собі дозволити бути суперечливим, тому що ми мислимо іноді під різний настрій, головне, щоб не було якоїсь злої енергетики, агресії. Мій головний критик – мій менеджер. Скільки пісень він однією рукою викреслив з мого життя, скільки написаного він просто в пух і прах розкритикував. Звичайно, іноді мене це ображало, але тільки спочатку. Коли людина вказує на пісню, яка реально їй сподобалася, то її завжди любить слухач", - пояснив Melovin.

Дивіться: концерт в Амстердамі, візитка

Ненависть і цінності

Більш за все у людях Melovin цінує щирість, вона куди важливіша, на його думку, ніж зовнішня привабливість, або успіх. До інтриг позаочі давно звик – "артист в якого немає хейтерів – не артист", іронізує він. Не пробачить нікому хіба що зради:

"Колись я вже прощав, а мене зраджували знову і знову. Якщо зрадив один раз, зрадить і другий, третій, десятий – навіщо? Краще відразу захистити себе від такого. Я мрію, щоб люди менше сварилися. Конфлікти призводять до руйнування всього навколо. Правда, це моя глобальна мрія", - підсумував він.

Дивіться: Представник України на Євробачення 2018 Melovin (інтерв'ю)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Олександ Рибак розповів, що думає про представника України на "Євробаченні 2018".