Ще зовсім нещодавно весь світ обговорював обкладинку голлівудського номера популярного глянцю Vanity Fair, на якій дизайнери-фотошопери трошки перестаралися. Так, люди нарешті дізналися, що у Різ Уізерспун насправді 3 ноги, а у Опри Вінфрі – 3 руки. Після цього незграбного інциденту користувачі соцмереж придумали безліч жартів на цю тему, а самі гості обкладинки жартівливо їх підтримали.

Готуючи до друку номер, присвячений темі комедії, видання GQ не змогло не потролити колег. Тепер на обкладинці свіжого випуску красуються коміки Кейт Маккіннон, Ісса Ре і Сара Сильверман. Саме фото зроблено в стилі і колірній гамі того самого культового голлівудського номера Vanity Fair, але тепер у всіх героїнь по 3 руки і ноги. Таким чином GQ нагадали людям про безглуздість надмірного використання фотошопу і прагнення глянців до вигаданих ідеалів.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що кожен рік журнал Vanity Fair випускає «голлівудський» номер, присвячений головним героям кіноіндустрії. У 2018 році видання помістило на обкладинку 13 акторів і актрис, а також журналіста Грейдона Картера, який протягом 25 років очолював Vanity Fair і пішов з журналу восени 2017 року. Для першої обкладинки знялися Ніколь Кідман, Том Хенкс, Різ Уізерспун і Опра Уїнфрі. Користувачі твіттера помітили, що з фотографією щось не те: здається, ніби у Візерспун три ноги.

«Намагаюся зрозуміти, скільки тут у Різ Уізерспун ніг. Це турбує мене останні п'ять хвилин»
Користувачі також знайшли знімки з бекстейджа фотосесії, і вони теж дуже дивні. На них у Опри три руки!