На російському телебаченні продовжують обговорювати скандал за участю балерини Анастасії Волочкової, чиї інтимні фото з бізнесменом Черменом Дзотовим опинились у мережі.

В одній з програм з'явилась якась бізнесвумен Ольга Лейбман та заявила, що Волочкова займалась ескорт-послугами. Жінка знає щонайменше вісьмох чоловіків, які користувались послугами балерини. За ніч Волочкова нібито брала 15 тисяч євро.

Анастасія відреагувала на ці звинувачення та пригрозила Лейбман судом.

"Доведеться їй ці слова доводити в суді. Нехай доведе факт передачі грошей, тому що цього не було і не могло бути. Я за гроші не вечеряю і не сплю", - сказала балерина.

Популярні новини зараз
Начинка більше ніколи не витікатиме: простий спосіб залишити варення, сир або м'ясо всередині пиріжка Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Зазначимо, що Волочкова заявила про намір подати до суду і на Чермена Дзотова, оскільки вважає, що він сам злив у мережу пікантні фото з нею. Балерина не вірить в історію бізнесмена про те, що знімки вкрали хакери.

"Чоловік повинен відповідати за свої вчинки. Для мене він більше не існує. Є речі, які прощати не можна. Я вважаю, що пробачити зраду просто неможливо", - заявила вона.

Раніше Дзотов пояснив, як саме фото з Волочковою опинились у мережі.

"Я тримав фотографії в особистих повідомленнях у соціальній мережі. Мені здавалося, що так буде безпечніше, бо жорсткий диск легше зламати або викрасти. Півроку від шахраїв не було звісток, поки два дні тому мені не стали надходити повідомлення з мого старого номера з вимогою заплатити 20 тисяч рублів або вони оприлюднять мої інтимні фото", - розповів він.

Випуск програми, в якій в Волочкова розповідає про помсту Дзотову. Балерина починає говорити на 12-й хвилині

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дзотова кинула дівчина після скандалу із Волочковою.