Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожость з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно дівчина показала, як відпочиває в Мексиці, позуючи у відвертому купальнику на тлі моря. Також знаменитість написала величезний пост про особистісне зростання.

"Планка. Вона дуже важлива для росту людини . Висока планка дозволить і польоту фантазії здійнятися над примітивною рутинною роботою . Це завжди відділяє рисою нижчі касти від вищих . Рутинна примітивна робота , як правило не являє собою ніякої цінності . Там немає натхнення та високих цілей, немає і потрібного заряду. Це логічно ... В кожній людині можна посадити будь-які зерна . Але проростають лише ті, які поливають . Ми самі вирішуємо якими ми станемо зараз.... і це вирішують наші напрацювання , які штовхають нас на ті чи інші дії ... ми можемо вибирати ті якості , які плануємо посилювати і працюємо над ними, а те , що не подобається - просто ігноруємо . Так чинять люди з вищих каст ... Життя - це гра і її визначає виграш . Високі цілі . Не можна кидатися у вир стрімголов, варто прораховувати кожен крок і тільки потім діяти , заздалегідь програвши потрібний результат . Для цього необхідно постійно аналізувати . Складність гри і досягнення результату - це справжній кайф . У теж час треба докладати максимум зусиль у всьому . Не можна відмовлятися від чогось малоймовірного . Відмовляються лише пішаки, слабкі люди . Можна знайти підхід до всього і досягти бажаної мети . Це рівень. Один раз відмовишся і все! Поразка назавжди залишиться у вашій енергії і буде фонити ! Не можна відступати ніколи ! Слова - «ні» для успішних людей просто не існує !!! Сильна людина не боїться ні перешкод , ні складностей . Грати цікаво саме коли складно . Не шукайте ніколи легких шляхів. Пошук складних шляхів , це якість розвиненого Духу , де цікаво зробити просто неможливе", - ділиться знаннями Лук'янова.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова показала ідеальне тіло, зробивши селфі в дзеркалі. Так, знаменитість почала говорити про освіту і професії. Також дівчина оголилася щоб розповісти, як відмінно пройшла її медитація і що тепер її місія - створювати порядок з хаосу. А ще Барбі показала ідеальний прес на одному з тренувань і розповіла, чому потрібно правильно харчуватися.