Російські зірки, як здичавілі, відкрили для себе чарівний світ пластичної хірургії і стали схожі на персонажів Оруэла, що вийшли з інкубатора. Раптово всі зірки російського шоу-бізнесу 40+ або більше стали усередненою єдиною людиною.

Лоліта

Деякі користувачі Мережі запідозрили, не клони вони? Дивлячись на фото їх облич, складається відчуття, що це одна і та ж сама людина, представлена з різною статтю, вагою, зачіскою та одягом.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Депутат від ОПЗЖ купує психіатричній лікарні "золоті овочі": знайшов нову "годівницю" Дружина старша на 10 років за батьків нареченого: пара з великою різницею у віці розповіла, як виживає - він нянчить її онуків Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Надію Бабкіну вже деякий час порівнюють з Борисом Мойсеєвим, і з Валерієм Леонтьєвим, і з Лолітою. Фанати підозрюють, що за естетичними послугами ці зірки зверталися до одного пластичного хірурга, який звик працювати за одним шаблоном. Але виглядають його клієнти щасливими.

Валерій Леонтьєв один з перших став відчувати на власному обличчі і тілі новітні досягнення пластики. Почавши цей тернистий шлях у далекому минулому, чоловік і не збирається зупинятися.

надія Бабкіна та В'ячеслав Зайцев

Співак і сам не приховує, що численні втручання не проходять безслідно і досі стоять йому чималих незручностей. При цьому він визнає, що готовий і далі їх терпіти, адже для нього, як артиста, вкрай важливий його зовнішній вигляд.

Наприклад, Валерія Леонтьєва турбують хронічні болі, а повіки не змикаються під час сну, тому він відчуває постійну необхідність використовувати "штучні сльози" від пересихаючих очей.

Борис Моїсеєв також часто відвідує пластичного хірурга. Як і інші зірки шоу-бізнесу, для нього важливо було окреслити чіткі вилиці і виділити губи.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" зірковий тренер Аніта Луценко порадувала фанатів черговим фактом про жіночому тілі. На цей раз тренер розвіяла міф про те, що груди можна збільшити за допомогою спорту.