Російські зірки, як здичавілі, відкрили для себе чарівний світ пластичної хірургії і стали схожі на персонажів Оруэла, що вийшли з інкубатора. Раптово всі зірки російського шоу-бізнесу 40+ або більше стали усередненою єдиною людиною.

Лоліта

Деякі користувачі Мережі запідозрили, не клони вони? Дивлячись на фото їх облич, складається відчуття, що це одна і та ж сама людина, представлена з різною статтю, вагою, зачіскою та одягом.

Популярні новини зараз
Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Шахраї безсердечно оббирають родини українських військових: у Генштабі ЗСУ розкрили схему обману Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце"
Показати ще

Надію Бабкіну вже деякий час порівнюють з Борисом Мойсеєвим, і з Валерієм Леонтьєвим, і з Лолітою. Фанати підозрюють, що за естетичними послугами ці зірки зверталися до одного пластичного хірурга, який звик працювати за одним шаблоном. Але виглядають його клієнти щасливими.

Валерій Леонтьєв один з перших став відчувати на власному обличчі і тілі новітні досягнення пластики. Почавши цей тернистий шлях у далекому минулому, чоловік і не збирається зупинятися.

надія Бабкіна та В'ячеслав Зайцев

Співак і сам не приховує, що численні втручання не проходять безслідно і досі стоять йому чималих незручностей. При цьому він визнає, що готовий і далі їх терпіти, адже для нього, як артиста, вкрай важливий його зовнішній вигляд.

Наприклад, Валерія Леонтьєва турбують хронічні болі, а повіки не змикаються під час сну, тому він відчуває постійну необхідність використовувати "штучні сльози" від пересихаючих очей.

Борис Моїсеєв також часто відвідує пластичного хірурга. Як і інші зірки шоу-бізнесу, для нього важливо було окреслити чіткі вилиці і виділити губи.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" зірковий тренер Аніта Луценко порадувала фанатів черговим фактом про жіночому тілі. На цей раз тренер розвіяла міф про те, що груди можна збільшити за допомогою спорту.