Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно у артистки вийшов новий літній хіт "SUPERSTAR" і вона давно інтригує фанатів появою кліпу. Так, знаменитість показала новий яскравий тизер, який викликав у шанувальників безліч питань. Наприклад, що означає поцілунок з дівчиною.

"Всі люди як люди)TEASER . SUPERSTAR #ОЧЕНьЅооп" - поділилася відмінною новиною з фанатами Лобода. Фолловери одразу ж взялися коментувати побачене: "Це дуже круто! дуже чекаюю", "Чоорт, це неймовірно шикарно! Дужечекаааєємо", "Воооу відчуваю буде жарко", "Ну хоча б тизер дочекалися))) Тепер чекаємо гармату-кліп", "Поясніть мені, навіщо цілуватися з жінкою??? Або робити вигляд, що цілуєшся? Що гарячого чоловіка не можна було знайти для цього ?????", "Вау, вау, дуже сильно, прям мурашки", "Виглядає як трилер до якогось крутого кіно".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода вийшла на сцену в дуже незвичному образі: шкіряних штанях, блузці кольору металік і піджаку, розшитому паєтками. Фанати, однак, знову почали випитувати, де знаменитість залишила дочок.