Російський поп-виконавець Філіп Кіркоров знову опинився в центрі скандалу, не на жарт розлютивши фоловерів в Instagram.

Зірка російської естради Кіркоров в черговий раз довів, що від "поп-короля"  у нього залишилась хіба що "попа", при чому, замість голови. Адже останнім часом він все частіше підтверджує репутацію головного скандаліста російського шоу-бізнесу. І ці скандали стають все більш вульгарними.

Цього разу  Кіркоров вирішив особливо не заморочуватись, а просто посилати всіх підряд у знайоме кожному росіянину місце, що дасть аж дві вигоди  – і повеселитись "чисто па-руські", і свій Instagram розкрутити.

Так, 51-річний Філіп Кіркоров опублікував у своєму мікроблозі знімок, зроблений на відпочинку в Сардинії. На фото артист позує з продюсером Яною Рудковської та ще з однієї подругою.

Публікація викликала підвищену увагу фоловерів, які піддали критиці вбрання знаменитостей від Versace і Dolce & Gabbana. Користувачі назвали такі модні "луки" кумедними, "півнячими", "клоунськими" та "колгоспними". На думку коментаторів, справжні багатії і знаменитості в розвинених країнах одягаються скромно і непомітно, а хизуються дорогим і химерним одягом лише "лохи" і "випендріжники".

До того моменту, поки в розмову не вступив Кіркоров, обговорення знімка в Instagram йшло  досить спокійно.

Продюсер Рудковська відреагувала на зауваження з гумором. Так, вона парирувала на один з випадів, заявивши, що "модна Європа одягається так само, а немодно сидить на дивані і пише всяку нісенітницю". Вона навела як приклад популярну співачку Бейонсе, яка теж небайдужа до Versace і Dolce & Gabbana.

На цьому могло все і закінчитись, але тут в розмову втрутився Кіркоров. Недовго думаючи, "зірка" почала посилати всіх критиків за адресою з трьох літер.Агресивна реакція Кіркорова на критику викликала бурхливий резонанс в соцмережі. Поведінка артиста обурило багатьох фоловерів, і вони в боргу не залишилися і стали один за одним посилати Кіркорова в тих же виразах. Безліч людей відкрито заявили, що відписуються від артиста в соціальних мережах і не бажають більше нічого про нього знати.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров через своєї поведінки не раз опинявся в центрі некрасивих скандалів. Так, в 2004 році він накликав на себе гнів громадської думки, вигнавши зі своєї прес-конференції журналістку, чиї питання йому не сподобалися.

"Мене дратують ваша рожева кофточка, ваші сиськи і ваш мікрофон", - заявив тоді співак, додавши мат на адресу журналістки.

А в 2010-му "поп-король" на репетиції "Золотого грамофона" посварився з режисером Мариною Яблоковою і під час сварки розпустив руки. Тоді йому довелося не лише попросити вибачення, а й пройти курс реабілітації в Ізраїлі.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров похвалився заможним життям, яке він собі здобув за час кар'єри.

Як повідомляв портал "Знай.ua", п'яний Кіркоров засипав  ностальгуючими повідомленнями свою екс-дружину Аллу Пугачову.

Також "Знай.ua" писав, Оля Бузова заявила, що з Філіпом Кіркоровим її пов'язує щось більше, ніж просто дружба.