Поки Анджеліна Джолі впевнено робить кроки в щасливе майбутнє, при цьому розвиваючи творчість і виблискуючи на публіці в шикарних вбраннях, Бред Пітт досі літає в минулому.

Можливо, Бред абсолютно не був готовий до такого удару долі, і не підозрював, що після численних щасливих років залишиться самотнім. Першим ділом красень дуже шкодував про скоєне і зізнавався, що все ще любить Джолі, незважаючи на все, що вона зробила. Але зараз Пітта почали відвідувати думки іншого характеру. Якщо бути точними - вони стосуються іншої жінки з його життя.

Цією жінкою є Дженніфер Еністон. Як повідомляють інсайдери, останнім часом актор все частіше згадує про екс-дружині, з якою вирішив розлучитись, зустрівши Анджеліну Джолі. Більш того, Бред називає розрив з Джен найбільшою помилкою в його житті.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Міра Карпович з "Татусевих доньок" розповіла про відносини з "сестрами": "Пили, курили, було все..."

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Показати ще

"Він зрозумів, що коли пішов від Дженніфер до Анджеліні, зробив найбільшу помилку в житті", - зазначило джерело з оточення актора.

Але минуле залишається в минулому і Дженніфер Еністон щаслива в шлюбі з Джастіном Теру. А Бреду Пітту пора почати нове життя і не дивитися назад.

Як пише інформаційний портал "Знай.uа", Джолі навіть після розлучення сердиться на Пітта з-за його спілкування з колишньою.