У Санкт-Петербурзі російський "Акваріум" відіграв вуличний концерт, на якому лідер гурту Борис Гребенщиков дещо оконфузився. Він підійшов до стажиста місцевої поліції, потиснув хлопцеві руку і "подякував за охорону порядку".

Конфуз на вуличному концерті

Але той вочевидь не читає новин і не знає, хто такі музиканти "Акваріуму", тому що просто не впізнав зірок на Невському проспекті.

"Акваріум", - відповів Гребенщиков стажисту, який не відірвав очей від мобільного.

У мережі ці кадри швидко розповсюдилися і таких, як цей патрульний, називають не інакше, як "покоління Тіматі".

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Штрафи 17 тисяч гривень: оприлюднено нові правила та покарання за нетверезе водіння

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Дивіться: Борис Гребенщиков влаштував безкоштовний концерт на Невському проспекті

Гребенщиков і Україна

Як відомо, Борис Гребенщиков збирається виступити в Києві: 21 і 22 червня Борис Гребенщиков з групою зіграє поспіль два концерти в Caribbean Club. В столиці "Акваріум" презентує новий альбом БГ / Акваріум 2018 року "Час N".Сам Гребенщиков пояснює: платівка стала продовженням його диска "Сіль" 2014 року і складе трилогію з наступним альбомом, для якого вже увійшли 16 пісень.

Альбом записувався з 2015 по 2018 рік у Лондоні, Санкт-Петербурзі і Лос-Анджелесі. У роботі над платівкою приймали участь Брайан Іно, гітарист Fairport Convention Річард Томпсон, симфонічний оркестр "Віртуози Києва", учасники King Crimson саксофоніст Мел Коллінз і барабанщик Джеремі Стейсі, болгарський хор, музиканти з Тунісу та Ізраїлю.

Варто нагадати, що концерт запланований після скандальної заяви Гребенщикова: в квітні 2018 року він заявив, що хоче виступити в окупованому Криму.

"Після березня 2014 року нам не надійшло жодної розумної пропозиції по гастролях. Зроблять - поїдемо з великим задоволенням. Хочу цього і чекаю, у мене адже півжиття пройшло в Криму. Ми і в Луганську з Донецьком готові виступити, якщо грамотно організують наш концерт, забезпечать все необхідне для виступу", - заявив тоді артист.

Пізніше Гребенщиков пояснив свої слова: ніби його гурт "готовий виступати у будь-якій точці планети і співати для всіх, хто хоче слухати".

Дивіться: Борис Гребенщиков. Квартирник

Як повідомляв портал "Знай.ua", Борис Гребенщиков і музиканти групи "Акваріум" приїдуть до Києва з новим альбомом "Час N". 21 і 22 червня він зіграє два концерти поспіль у Caribbean Club.