Популярна ірландська співачка Шинейд О'коннор потрапила до лікарні Нью-Джерсі через тяжку форму депресії.

Як повідомляє видання Independent, дівчину госпіталізували після публікації відео, в якій вона зізналася, що відчуває себе абсолютно самотньою.

Фанатів співачки стривожив ролик, вони вирішили, що О'коннор планує накласти на себе руки.

Відомо, що протягом довгих років виконавиця страждає від біполярного розладу та депресії. У неї четверо дітей від різних шлюбів, а два роки тому зірка вперше стала бабусею.

Популярні новини зараз
Валюта стане дефіцитною? До яких змін готуватись Деяким українцям хочуть урізати пенсії: кому зменшать виплати Пенсіонерів попередили про припинення нарахувань: хто під загрозою У школах додають 12-й клас: навіщо учням ще один рік
Показати ще

Після того як О'коннор втратила опіку над своєю молодшою дитиною, вона вперше розповіла про бажання покінчити з собою.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Брітні Спірс стала жертвою нападу.