53-річна Олена Санжаровська, фітнес-тренер з Росії, яку судили за спробу замовити вбивство колишнього чоловіка, добилась неймовірного успіху в Instagram завдяки своїм порадам з фітнесу.

У 2008 році Олена потрапила в заголовки газет, коли спробувала найняти кілера, щоб вбити колишнього чоловіка Олексія. Власниця фітнес-клубів звернулася до знайомого, щоб знайти контакт найманого вбивці, але він повідомив про злочин, що готується в поліцію, і Олену затримали "на гарячому".

Проте, Санжаровській вдалося уникнути покарання, оскільки психіатрична експертиза визнала її неосудною, і Мосміськсуд направив її на примусове лікування. Тоді їй довелося закрити всі свої фітнес-клуби в Москві і почати вести усамітнений спосіб життя.

Однак, Олена Санжаровська повернулася в поле зору і знайшла величезну популярність в Instagram: зараз у неї вже 366 тисяч передплатників.

Вона регулярно викладає фотографії та відео, на яких демонструє свої неймовірні фізичні дані, які їй вдається підтримувати завдяки суворому спортивному режиму.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" показалась з потовченими колінами: "Максимально незадоволені"

Українці зможуть купувати дешеву гречку, цукор, муку, олію і не тільки? У Раді зареєстрували новий законопроект

"Опудало з рожевими нігтями": Меган Фокс стала посміховиськом через незвичайну зовнішність свого хлопця

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Передплатники читають Олену заради порад не лише з фітнесу. Прислухаються вони і до порад Олнги стосовно стосунків з протилежною статтю.

За словами самої Олени, її новознайдений успіх навіть дозволив їй купити квартиру в Москві.

Зараз Санжаровська - один з найвідоміших фітнес-інструкторів і вносить свій внесок у популяризацію спортивного способу життя і фітнес-клубів.