53-річна Олена Санжаровська, фітнес-тренер з Росії, яку судили за спробу замовити вбивство колишнього чоловіка, добилась неймовірного успіху в Instagram завдяки своїм порадам з фітнесу.

У 2008 році Олена потрапила в заголовки газет, коли спробувала найняти кілера, щоб вбити колишнього чоловіка Олексія. Власниця фітнес-клубів звернулася до знайомого, щоб знайти контакт найманого вбивці, але він повідомив про злочин, що готується в поліцію, і Олену затримали "на гарячому".

Проте, Санжаровській вдалося уникнути покарання, оскільки психіатрична експертиза визнала її неосудною, і Мосміськсуд направив її на примусове лікування. Тоді їй довелося закрити всі свої фітнес-клуби в Москві і почати вести усамітнений спосіб життя.

Однак, Олена Санжаровська повернулася в поле зору і знайшла величезну популярність в Instagram: зараз у неї вже 366 тисяч передплатників.

Вона регулярно викладає фотографії та відео, на яких демонструє свої неймовірні фізичні дані, які їй вдається підтримувати завдяки суворому спортивному режиму.

Популярні новини зараз
Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста "Росія краща і сильніша": у Чехії маленькій українці плюнули в обличчя за відмову назвати себе росіянкою Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми
Показати ще

Передплатники читають Олену заради порад не лише з фітнесу. Прислухаються вони і до порад Олнги стосовно стосунків з протилежною статтю.

За словами самої Олени, її новознайдений успіх навіть дозволив їй купити квартиру в Москві.

Зараз Санжаровська - один з найвідоміших фітнес-інструкторів і вносить свій внесок у популяризацію спортивного способу життя і фітнес-клубів.