Відомий український виконавець, співак року за версією премії "Золота жар-птиця" Олег Винник обожнює дражнити своїх фанаток-вовчиць новими знімками в Instagram. Зовсім нещодавно артистові виповнилося 45 і він відправився на відпочинок в Домінікану. Примітно, що знаменитість в основному викладає фото кокосів і екзотичних фруктів.

"Фруктового настрою всім! Люблю екзотичні фрукти, вирощені під сонцем. А що любите ви?", - поцікавився у фоловерів Винник. Шанувальниці одразу ж взялися коментувати побачене: "Дуже привабливо", "Олеже ми вас дуже сильно любимо!!! Люблю з фруктів їсти банани, персик, абрикоси, апельсин, ананас.", "Вай, який же ти гарний", "Насолоджуйтеся! Хоч для мене краще рідної черешні з малиною не знайти!", "зая такий прям", "Українську якісну їжу,і продукти", "Особливо любимо екзотичні фрукти в Україні, де не всі можуть собі дозволити купити кавун.", "Ви наше Сонечко,Олег Анатолійович!!Так чудово виглядаєте,просто красень!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Олег Винник відправився в Домінікану і показав, як бігає з палицею в пошуках їжі, граючись в добувача. Також знаменитість поділився своєю любов'ю до кокосів. А ще артист передавши привіт, виліз на високу пальму.