Українська співачка та заслужений волонтер Анастасія Приходько оцінила перспективи нашої держави на найближчий час.

В коментарі Politeka артистка висловила думку, що через десять років українці зможуть похитуватися прогресом у всіх сферах життя і не відставати від європейців ні на крок.

"Бачу незалежною. Країною, до якої будуть відчувати неймовірну повагу. Я єдине що хочу, щоб небо завжди було таке блакитне. Вона буде розвиватися і процвітати. Я в це щиро вірю, це не порожні слова. Коли ти віриш, воно обов'язково повинно вийти", - сподівається Приходько.

Співачка підкреслила, що головне зараз для всього суспільства – думати про завтрашній день своїх дітей, а не тільки про останні події. Робити ставку на власне майбутнє у них: єдиний правильний підхід:

"Ми, українці, розумні, дуже багато всього вміємо робити руками. Ми - неймовірно добрі. І ми самі можемо побудувати цю країну, якщо захочемо. А головне - почати з себе. Якщо кожен так буде робити - буде розвиток. Знову таки, все залежить тільки від нас. Вони будуть ділити мільйони - а нам своє будувати і дітям країну передавати. Це найголовніше - історія залежить від вас і від мене", - підсумувала артистка.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Перловка з м'ясом, грибами і овочами: простий і швидкий рецепт

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Подруга Наді Дорофєєвої Ольга Шелбі зі "Школи" втекла до Путіна на побачення: "Вийшло закохатися"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Приходько вперше дала ексклюзивні зізнання щодо свого життя без цензури.