Американський поп-співак Роквелл (ім'я при народженні - Кеннеді Вільям Горді) злетів з котушок та жорстоко побив домробітницю.

Про інцидент повідомив портал TMZ та опублікував відео, де Роквелла затримують копи. Наразі музикант перебуває під вартою.

Правоохоронці взялись за 53-річну зірку після отримання скарги від його домробітниці. Жінка стверджує, що Роквелл вдарив її через те, що вона довго готувала сендвіч.

Роквелл прославився хітом Somebody's Watching Me, який він записав у 1984 році спільно з Майклом Джексоном. За свою кар'єру він записав три сольних альбоми, а останній у 1986 році.

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт Працівники платіжної системи bill_line («АйТіБіт») та її власник білорус Артем Ляшанов незабаром отримають кримінальну справу за відмивання коштів
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", колумбійська співачка Шакіра оголосила, що виходить заміж за футболіста "Барселони" Жерара Піке.