Повідомлення про смерть відомої російської співачки Алли Пугачової з'явилося у соціальній мережі Twitter. Насправді ця інформація не неправдивою.

Так, користувач соцмережі під ніком "Романа" написав, що Пугачова померла 4 травня, а також опублікував посилання на якийсь блог.

У мережі написали, що Пугачова померла

Пишуть, що співачка "померла" у Москві, а попередньою причиною "смерті" стала закупорка серцевої артерії, але "багато хто говорить" про передозування наркотиками.

Популярні новини зараз

Вдень - коп, а ввечері - охоронець: глава МВС Денис Монастирський вирішив проблему маленьких зарплат поліцейських

Літак почав втрачати висоту через обмерзання, в мережі з'явилися переговори пілота з диспетчером: "Ми нічого не можемо"

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Насправді повідомлення про смерть Пугачової – це звичайний фейк. Через дві години після публікації неправдивого повідомлення сама співачка виклала в Instagram відео зі своїм чотирирічним сином Гаррі.

Портал "Знай.uа" нагадує про ретро-архів Примадонни.
Стосунки із російським пародистом Максимом Галкіним, а потім – і шлюб із ним, суттєво змінили Аллу Пугачову. Всі добре знають, як виглядає Примадонна – іноді молода зовсім не на свої роки, а в інших випадках викликає побоювання фанатів надто хворобливим виразом обличчя.

Архівні знімки, які нещодавно опублікували на фан-сторінці співачки, вражають: Пугачову тут просто не впізнати. Руді волосся та кумедний чубчик. Такою її знають цілі покоління – ті, які виховувалися на "Арлекіно" та "Жінці, котра співає".

Портал "Знай.uа", російська співачка Алла Пугачова у черговий раз опинилася в центрі суспільної уваги, потрапивши на відео, коли показувала маленькому хлопчикові танцювальні рухи, навчаючи його артистичній майстерності.

На офіційному акаунті виконавця Михайла Гребенщикова була оприлюднена відеозапис, на якій маленький хлопчик виконує пісню перед Аллою Пугачовою, а королева вітчизняної естради асистує юному даруванню, показуючи йому танцювальні рухи. Уважно стежачи за виконанням композиції Олега Газманова, Пугачова активно жестикулював, показувала хлопчикові руху, які йому необхідно є ятати, а також підспівувала йому.

Багато користувачів висловили своє розчулення щодо завзяття Алли Пугачової передати частку свого таланту юному поколінню артистів, яке незабаром прийде на зміну визнаним зіркам вітчизняної естради.