Кілька останніх років лідер "ТІК" Віктор Бронюк зі своєю командою дає численні концерти на День Незалежності, тому як ніхто знає, яка різниця між Сходом та Заходом. Справді, люди відрізняються, запевняє музикант, але об'єднує всіх одне – вони досі "заражені духом козацтва".

В коментарі Starbom.com артист зізнався, що завжди готовий їхати, куди б не запрошували: від Краматорська до Дніпра, від Запоріжжя до Києва, адже не ділить українців за регіональною ознакою. Для нього всі однаково рівні і рідні, адже народилися в одній державі.

"Вони вже не застали тоталітарної епохи Радянського Союзу, народилися у вільній країні. І мені хочеться, щоб вони у ній жили щасливо і вільно! За останні чотири роки українці показали всьому світу, що ми – нація, яка живе духом козацької вольниці. Ми в жодному разі не є східними народами, які звикли жити в умовах деспотії. З цим українці ніколи не мирилися і не будуть", - підкреслив він.

Бронюк у такому ж дусі намагається виховувати своїх дітей, але запевняє: це можна зробити тільки на власному прикладі, інакше нічого не вийде. Малеча схильна вірити вчинкам, а не словам – це підтвердить вам будь-який вчитель початкових класів чи вихователь дитячого садочка.

"У школі можна розказувати дітям, що таке державний прапор, гімн, але, якщо у своїй родині діти будуть бачити зовсім інші речі, навряд чи варто сподіватися на гарний результат. Я пам’ятаю себе, коли у 1991-му році дорослі між собою шепотілися, що щось має відбутися і змінитися, що маємо шанс і можливість побудувати прекрасну країну. Але навіть тоді дитячими очима я у якійсь мірі розумів, що трохи не ті люди все це будують… ", - зазначив музикант.

Популярні новини зараз

Київське метро може подорожчати до 20 гривень

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Показати ще

Щодо мови спілкування питань у лідера "ТІК" не виникало ніколи – тільки українська, незалежно від того, де знаходиться: вдома, на роботі, чи на фестивалі.

"Щоб в Україні завжди було мирне блакитне небо, завжди колосилися хлібом жовті лани! І, звичайно, щоб звучала переможна пісня!", - побажав українцям Бронюк.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав, на що проміняв головне свято країни.