Російський співак Андрій Макаревич написав на сторінці у соцмережі емоційне послання про старіння.

На думку соліста групи "Машина часу", саме літній людині суспільство мало давно звести пам'ятник, адже щодня їй доводиться долати перешкоди, які перед нею ставить її власне тіло.

"Як ви вважаєте - кому людство давно має поставити пам'ятник? У першу чергу? Ні, ні Богу, ні царя, ні полководцю, ні письменнику, ні художнику, хоча кожен із них, безумовно, заслуговує пам'яті. Це буде пам'ятник звичайній літній людині. "У віці дожиття", як це чудово називає наша медицина. У певний момент ця людина помічає, що його рідне, єдине і ще вчора таке слухняне тіло більше не таке слухняне. Людина розуміє, яке щастя було його не помічати, і ще розуміє, що щастя це покинуло його назавжди", - зазначив музикант.

Макаревич із тугою помітив, що з приходом старості все в тілі починає нити і розвалюватися, а поговорити про це, на жаль, нема з ким.

"Тіло розмовляє з вами за допомогою болю. Воно стає в цьому плані таким винахідливим і різноманітним, що часом викликає щире захоплення. І ви з цієї сволотою один на один. Скаржитися немає сенсу - у дітей ви будете викликати роздратування: вони просто не зрозуміють, про що ви, у них зараз зовсім інші проблеми. Якщо ви підтримуєте дітей грошима, роздратування вони постараються сховати. На час. Не всі це вміють. Скаржитися товаришеві свого віку теж нерозумно - у нього якраз ті ж проблеми і ви в однаковому становищі . До того ж товаришів цих навколо вас стає менше і менше. І не дай бог поскаржитися людині старшій за тебе: вона тут же натякне на різницю у віці і м'яко пояснить, що в порівнянні з ним ви ще на самому початку цього цікавого шляху", - написав артист.

Популярні новини зараз

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Далі Макаревич перерахував основні "симптоми" старості, що підкрадається: псується зір, слух, пам'ять, а ще нема у що вбратися, тому що "дизайнери всього світу шиють для молодих".

"Загалом життя ваше наповнюється абсолютно новим сенсом. І якщо ви тримаєте цю безупинну серію ударів, чудово розуміючи, що перемоги не буде і завдання в тому, щоб красиво програти, якщо ви не втратили здатності посміхатися, жартувати й іноді навіть подобатися жінкам - ви справжній герой. І заслуговуєте поклоніння і пам'ятника", - підсумував музикант.

У кінці послання Макаревич вирішив розвіяти припущення співчуваючих - меседж він присвятив не собі коханому.

"Ви думаєте, я це все про себе? Та де там. Я лише наближаюся до старту. І іноді вбираються. Як ідіот", - підкреслив він.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Макаревич розкритикував санкції Порошенко.