Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість вирушила відпочивати на Міконос, оселившись в дійсно райському куточку. Артистка на відео показала нове житло і себе без макіяжу, дуже обрадувавши фанатів.

"І навіть при існуванні всіх чеснот треба ще розуміти одне: вміти вчасно послати спати всі чесноти. Ніцше. Так говорив Заратустра.", - підписала цитатою ролик Седокова. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Яка Гарна болоночка))", "Кайф містечко", "Аня така красоточка. Навіть ненафарбована", "Левиця", "Ти як тибетський мастиф )", "Така красива без макіяжу і зачіски", "Без косметики набагато краще.".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова давала концерт в сонячній Одесі і шокувала фанатів дуже відвертим прозорим червоною платтям з глибоким вирізом, забувши надіти труси та бюстгальтер. Також знаменитість вирушила на Міконос в Греції, звідки часто показує свої розкішні форми. На останньому фото артистка позувала у відвертому купальнику, показуючи масивні груди і порадила всім жити по максимуму. А ще Седокова виставила чергове яскраве фото, показавши дуже дружелюбного песика і зізналася, що тепер у неї все добре.