Голлівудський актор Арнольд Шварценеггер зізнався, що після операції по заміні серцевого клапана його стан здоров'я не покращав. Зараз актор проходить відновлення, але почуває себе погано. Цією інформацією Арні поділився з шанувальниками в Twitter.

У тремтливому пості артист подякував шанувальників зі всього світу за те, що вони надсилали листівки, дзвонили і бажали швидкого одужання. Для актора дуже важливо відчувати підтримку своїх фанатів, так як це сильна мотивація до одужанню і поверненню до зйомок.

Хоча ситуація стану здоров'я звичайно покращилася, але Шварценеггер не може зі 100% впевненістю сказати, що прекрасне самопочуття.

Варто нагадати, що рперация пройшла в кінці березня цього року. У заяві представника актора говорилося, що Шварценеггеру замінили сердечний клапан, який акторові поставили ще в 1997 році. Хірургічне втручання було планове, адже строк дії клапана вже давно закінчився.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальний російський актор і культурист Олександр Невський заявив, що шкодує про втрачену можливість побити голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, який опинився в секс-скандалі. "За останні 15 років я неодноразово бачився з Вайнштейном. Якби я тільки знав, чим він займається. Мені сумно, що я не врізав по його чортової морді", - цитує Невського The Hollywood Reporter.